لوگوی جام جم ورزشی
 • پرسپولیسی ها موضع گیری نکنند

  تیم قرمز خط قرمز رویانیان !

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در تازه‌ترین صحبت‌هایش از هواداران این تیم خواست کاری به برخی شعارها در بازی تیم رقیب یا برخی اظهارنظرها نداشته باشند. او همچنین در بخشی از صحبت‌هایش گفته است که به کسب سهمیه آسیایی در لیگ برتر چشم دارد.

 • دفاع از داوران فوتبال؛

  مخالفت دپارتمان با خداحافظی ترکی

  خداحافظی محسن ترکی از دنیای داوری مخالفت های زیادی را به دنبال داشت. در حالی که ترکی همچنان اصرار برخداحافظی از فوتبال دارد دپارتمان داوری نیز مخالفت خود را با این تصمیم اعلام داشته است.

 • هفته بیست و پنجم سری آ؛

  ماریو ستاره برتر روسونری

  ماریو بالوتلی باز هم موفق شد برای تیم جدیدش میلان گلزنی کند تا بهترین شروع ممکن را با پیراهن روسونری داشته باشد.

 • همه چیز یکشنبه مشخص می شود؛

  فرهاد کاظمی استعفای مکتوب نداده است

  مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اعلام اینکه فرهاد کاظمی استعفای مکتوب نداده است، گفت: روز یکشنبه در خصوص تصمیم کاظمی برای کناره گیری از هدایت ذوب آهن تصمیم گیری می کنیم.

 • از جایگاه VIP کمک داور را زدند

  حسن زاده: نشان دادن پول به داور اهانت محسوب می‌شود

  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه نشان دادن پول به داور رفتاری است که اهانت محسوب می شود، گفت: طبق مصوبه اخیر فدراسیون فوتبال با متخلفان بازی پرسپولیس - گهر برخورد می کنیم.

 • درباره خداحافظی ترکی نظری ندارم

  رفیعی: دیگر نمی‌خواهم به گذشته بازگردم

  داور سابق لیگ برتری که سال گذشته به خاطر انتقادهای فراوان تصمیم به خداحافظی گرفته بود در خصوص کناره گیری محسن ترکی گفت: هر تصمیمی به شرایط خود باز می گردد و من نظری درباره ترکی ندارم.

 • مزد بد بازی کردن شکست ناپذیرها

  فرکی: گرفتن یک امتیاز برنامه فولاد بود

  شکست ناپذیرها لقب فولاد خوزستان است که عصر امروز برابر ملوانان در انزلی شکست 2 بر 1 را در آخرین ثانیه های بازی با تساوی 2-2 عوض کردند اگر چه حسین فرکی سرمربی شکست ناپذیرها می گوید برای گرفتن یک امتیاز برنامه داشته است.

 • با سرمربی سابق تیم فوتبال مس کرمان

  قاسمپور: کارکردن در این فوتبال ملال‌آور است

  با بضاعت کم فوتبال کرمان تیم خوبی ساخته بود، اما انگار خوب کار‌کردن هم در این فوتبال دلیل قانع‌کننده‌ای برای ماندن نیست. ابراهیم قاسمپور کاملا غیرمنتظره در فهرست مربیان برکنار شده لیگ دوازدهم قرار گرفت. درست در شرایطی که بسیاری از مشکلات را کنار زده بود و تیمش را به یکی از تیم‌های سرحال میانه جدولی تبدیل کرده بود، در سد بزرگ‌ترین مشکل گرفتار شد؛ مدیریت باشگاه! البته برای قاسمپور این اصلا تازگی ندارد که زحمتش را نادیده بگیرد و به دنبال دفاع از حقش باشد. او که کار در تیم‌های زیادی را به دلیل برخی از همین ناملایمات نیمه‌کاره رها کرده، دلیلی ندید برای این‌که در مس کرمان بماند و به قول خودش حرف زور بشنود!