لوگوی جام جم ورزشی
 • 4 برد، 2 باخت، 2 مساوی

  کارنامه پرسپولیس با پیراهن مشکی

  در دور رفت لیگ یازدهم برای دومین بار، پرسپولیس در حالی که لباس مشکی به تن کرده بود به مصاف سایپا رفت و آن بازی را با تک گل مازیار زارع از روی نقطه پنالتی با پیروزی به آخر رساند.

 • راه آهن با پرسپولیس بازی دارد

  رویانیان: من و دایی رقابتی نداریم

  این بازی، رقابت بین مربیان و بازیکنان دو تیم است و من با مدیریت باشگاه راه‌آهن هم رقابت ندارم. آنچه می‌خواهیم، انجام یک فوتبال پاک و جوانمردانه است و امیدوارم اعضای تیم پرسپولیس با موفقیت در این بازی، ضمن حفظ روند رو به جلو خود، دل هواداران را شاد کنند.

 • رای عجولانه تحت تاثیر جوسازی تراکتورسازی

  استقلالی ها : اعتراض داریم

  نمی‌دانم چرا اینقدر زود تصمیم گرفتند رای را اعلام کنند. واقعا از این کار کمیته انضباطی در تعجب هستم. جالب اینجاست معنی و مفهوم تشویق و تنبیه را در این رای فهمیدیم! کمتیه انضباطی فقط گفت ماجدی و قلعه‌نویی تشویق می‌شوند.

 • اولیویرا: با مورینیو در ارتباط هستم

  دیگر می توان با اطمینان از تونی اولیویرا به عنوان موفقترین مربی پرتغالی فوتبال ایران یاد کرد؛ مردی که پس از حضور کارلوس کروش، آلفردو کاسیمیرو و مانوئل ژوزه به ایران آمد و حالا در روزهای پایانی لیگ ایران لقب بهترین پرتغالی را تا اینجای کار از آن خود کرده است.

 • یک بازی بدون تماشاگر ، برهانی دو و عمران‌زاده یک جلسه محروم شدند

  استقلال نقره داغ شد

  با رای کمیته انضباطی درباره تخلفات دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی تبریز ، آبی پوشان نقره داغ شدند .

 • مایلی کهن به گهر نظم داد

  فرکی: پیش‌بینی‌ام از جایگاه فولاد این نبود

  سرمربی فولاد خوزستان معتقد است بازی‌هایی که مقابل تیم‌های پایین جدولی برگزار می‌کند دشوار به حساب می‌آید چون این تیم‌ها برای دفاع از اعتبار و هویت خود بازی می‌کنند.

 • گل محمدی: تفکرات دایی را می شناسم

  با پرسپولیس می مانم تا آخرین قطره خون!

  راه آهن نسبت به تیم سال گذشته خود تفاوت‌هایی داشته است اما تیم امسال‌شان بهتر است. در بعضی مسائل با تفکرات دایی آشنا هستم اما راه آهن بازیکنان دونده و جوانی دارد که بازی کردن مقابل این تیم‌ها سخت است. باید تمام توان‌مان را برای کسب سه امتیاز این بازی به کار گیریم.

 • اصفهانیان: کمیته انضباطی قاطعانه برخورد کند

  عمران زاده کاره ای نیست که اعتراض کند!

  عمران‌زاده چه کاره است که داور را زیر سوال می برد؟ شاید از نیمکت نشینی خود ناراحت است و با این حرکت خود می خواست کاری کند که استقلال زیر سوال برود؟