لوگوی جام جم ورزشی
 • تمجید سایت های مادریدی از گل شگفت انگیز شماره هفت؛

  کریس رونالدو در قلب آسمان

  سایت‌های مادریدی پس از گل زیبای رونالدو در لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد او را با موجودات فرازمینی مقایسه کردند و با انتشار تصاویری از رونالدو که در آسمان در حال گلزنی است هیچان بیش از اندازه خود را نسبت به گلی که او به ثمر رسانده است نشان دادند.

 • ادعای عجیب سرمربی سرخ ها ؛

  گل‌محمدی: رویانیان اسطوره است!

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رویانیان برای پرسپولیس کارهای بزرگی انجام داده که تا پیش از این کسی چنین کارهایی نکرد و به همین خاطر او اسطوره است!

 • او نباید به پرسپولیس می رفت،

  مدیرکل امور مالیاتی استان همدان: بگوویچ مردانگی نکرد

  با وجود بگوویچ دیگر در پرسپولیس جا افتاده است اما مسئولان فوتبال همدان اعتقاد دارند که حضور او در تیم پرسپولیس کاملا غیر قانونی است از جمله مدیرکل امور مالیاتی استان همدان که می گوید : با توجه به نامه‌هایی که بارها به فدراسیون فوتبال زدیم، بگوویچ حق عقد قرارداد با پرسپولیس را نداشت.

 • دروازه بان لژیونر ایرانی همچنان می درخشد؛

  دانیال داوری رکوردش را به عدد 10 رساند

  دروازه‌بانی ایرانی اینتراخت برانشوایگ مقابل «یان رگنسبورگ»‌ به میدان رفت و برای دهمین مرتبه در فصل جاری دروازه‌اش را بسته نگه داشت تا برای خود یک رکورد ثبت کند.

 • دایی: خداحافظی ترکی ربطی به من ندارد

  به دنبال خداحافظی محسن ترکی از دنیای داوری ،حرف و حدیث های زیادی ایجاد شد ، از جمله اینکه علی دایی باعث شده است که ترکی چنین تصمیمی بگیرد. اما سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن در نشست خبری این تیم پیش از بازی با داماش با رد این ادعا گفت: قضاوت کردن یا نکردن محسن ترکی به من ربطی ندارد و خداحافظی او را به من ارتباط ندهید.

 • سپاهان بازیکنان باهوش و باکلاسی دارد؛

  گل محمدی: برای انتقام به میدان می رویم

  یحیی گل‌محمدی امیدوار است پرسپولیس با کمک هوادارانش سپاهان را در ورزشگاه آزادی شکست دهد و اعتقاد دارد مصاف این دو تیم حکم یک بازی انتقامی را برای پرسپولیس دارد.پرسپولیس هر چقدر به هفته های پایانی نزدیک می شود امتیازات بیشتری می خواهد.

 • نگاه سرخ ها به بالای جدول

  کرانچار: پرسپولیس شیر زخمی است

  کرانچار به این باور رسیده که پرسپولیس مانند شیر زخم خورده این روزها به دنبال ترمیم می گردد.او بازی فردای سپاهان با پرسپولیس را مهم ارزیابی می کند به نحوی که سرخ پوشان برای گرفتن 3 امتیاز و صعود به رده های بالاتر جدول لحظه شماری می کنند.

 • رویانیان هواداران را به آرامش دعوت کرد

  ˈمحمد رویانیانˈ روز شنبه در بیانیه ای از هواداران خواست که بر روی سکوها علیه هیچ تیم یا شخص خاصی شعار ندهند و همچون گذشته با رفتار خوب خود شخصیت پرسپولیس را به مردم نشان دهند.