لوگوی جام جم ورزشی
 • سایت teamtalk گزارش داد:

  دژاگه باید بازیکن فصل فولهام شود

  یک سایت انگلیسی با بررسی عملکرد "اشکان دژاگه" در فولهام، این بازیکن ایرانی را در نخستین سال حضور در لیگ برتر موفق خواند و گفت باید به عنوان برترین بازیکن فصل این تیم برگزیده شود.

 • هفته سی و سوم لیگ برتر

  سپاهان در رشت به فکر صدرنشینی است

  سپاهان دوشنبه در دقیقه 93 برد مقابل استقلال را از دست داد و اکنون با یک امتیاز کمتر نسبت به این تیم در رده دوم جدول لیگ است و اگر بتواند در رشت پیروز شود، صدرنشین موقت لیگ خواهد بود.

 • تیم ملی را نباید فدای قهرمانی آسیا کرد

  حنیف عمران‌زاده یکی از مدافعان استقلال است که با عملکرد خوبش در کنار دیگر مدافعان باعث شد خط دفاع این تیم در میان تیم‌های لیگ برتر از شرایط بهتری برخوردار شده و کمترین گل خورده را به نام خودش ثبت کند. عمران‌زاده که اکنون یکی از مهره‌های مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی است در کنار همه دغدغه‌هایی که برای تیم محبوبش دارد دعا می‌کند به آخرین آرزوی فوتبالی‌اش برسد؛ بازی در جام جهانی. وی در شرایطی که استقلال از سه جامی که برای تصاحب آنها برنامه‌ریزی کرده بود اکنون فقط دو جام پیش روی خود می‌بیند، امیدوار است تیمش بهترین فصل را پشت سر بگذارد وبا کسب دو جام، یکی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شیرین‌ترین سال استقلال را در 20 سال اخیر رقم بزند. او در گفت‌وگو با جام‌جم از امیدهای استقلال برای رقم زدن یک فصل رویایی و قهرمانی در آسیا می‌گوید، البته در این میان تیم ملی را هم از یاد نمی‌برد.

  • گفتگو
 • باید فکری به حال این دفاع کرد

  گرچه در فوتبال همه بازی تهاجمی را می‌پسندند و هر تیمی در در زمین و هوا دنبال مهاجم ششدانگ و گلزن می‌گردد، اما اصل مهم در فوتبال بر گل نخوردن است.

 • در مسیر جام ملتهای فیلیپین-بخش آخر؛

  پنج گارد دوم برتر آسیا با حامد آفاق از ایران

  بخش آخر گزارش برترینهای بسکتبال آسیا در مسیر جام ملتهای 2013 فیلیپین به بازیکنان پست دو اختصاص دارد که حامد آفاق از ایران در صدر برترینهای این پست به چشم می خورد.

 • جراحی موفقیت آمیز دژاگه

  اشکان دژاگه که به دلیل مصدومیت پا مورد عمل جراحی قرار گرفته بود به گفته سرمربی تیم فولام جراحی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

 • درخواست عجیب الریان قطر برای تغییر زمان یا مکان بازی با استقلال

  عرب ها این بار زلزله سیستان را بهانه کرده اند!

  باشگاه الریان قطر از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده است زمان دیدار این تیم با استقلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا به تعویق بیفتد و یا مکان برگزاری این مسابقه تغییر کند!

 • دست مسئولان استقلال برای کم کردن محرومیتم درد نکند!

  برهانی:به پرسپولیس نمی روم

  نمی دانم آیا پاداش 20 میلیونی بیت المال است یا سفر به عربستان و خانه خدا. ما 8 بازیکن جوان داریم که قراردادشان در استقلال زیر 20 میلیون تومان است.

 • الهلال میزبانی ایران را نامناسب خواند

  شکایت علیه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

  هر چند سازمان لیگ ایران شکایت سعودی‌ها به AFC را رد و اعلام کرد که هنوز هیچ شکایتی به کنفدراسیون فوتبال آسیا نرسیده است، اما بنا به نوشته سایت "کوره" AFC اعلام کرده که شکایت سعودی‌ها را دریافت و آن را تقدیم کمیته‌ حقوقی AFC کرده تا تصمیمات لازم را در این زمینه بگیرد.