لوگوی جام جم ورزشی
 • حسین فرکی: فولاد خیلی ضربه خورد

  کسی از استقلال با بازیکنان من تماس نگرفته است

  حسین فرکی تیمش را برای بازی استقلال آماده می کند. فولاد بعد از یک بازی تدارکاتی همچنان به سهمیه آسیا امیدوار است و بدون تردید روز سختی در انتظار آبی ها خواهد بود؛ اگرچه اهوازیها ذاتا آبی می زنند!

 • امضاهای یخی بر پای لیگ 18 تیمی

  برای اولین بار نیست که موضوع کاهش تیم‌های حاضر در لیگ برتر به سوژه‌ای برای تبادل‌نظر موافقان و مخالفان این طرح بدل می‌شود. این بار اما بحثی که پرونده آن از هفته‌های پایانی لیگ یازدهم گشوده شده بود با تصویب طرحی برای 16 تیمی شدن سیزدهمین دوره این رقابت‌ها با واکنش‌های بیشتر و جدی‌تری از سوی اهالی لیگ و باشگاه‌ها روبه‌رو شده که در نوع خود جالب توجه و قابل تامل است.

 • فوتبال ایران روحیه بازی گروهی ندارد

  رفتار حرفه‌ای جی لوید ساموئل، بازیکن اهل ترینیدادوتوباگو شرایطی را برایش رقم زد که امیر قلعه‌نویی مجاب شد از او به عنوان یکی از ارکان اصلی تیمش بهره ببرد. او که به بازیکنان مورد قبول خودش بیشتر اهمیت می‌دهد و حسابی روی نفرات برگزیده دیگران (مانند آرزه که با محوریت فتح‌الله‌زاده به استقلال پیوست و تاکنون هربار که برای این تیم به میدان رفته گلزنی کرده یا بازی خوبی ارائه کرده است) باز نمی‌کند. ساموئل در نیم‌فصل دوم لیگ برتر تقریبا از ارکان اصلی تیم استقلال محسوب شده و حالا هم حساب ویژه‌ای روی او باز کرده تا با این فوتبالیست حرفه‌ای گام‌های محکمی تا آخرین هفته لیگ بردارد. گفت‌وگوی ما با این بازیکن خواندنی است.

 • این تیترها چیزی به من اضافه نمی کند

  عابدینی: قرار نیست نیوکاسل را بخرم

  مدیرعامل باشگاه داماش خبر مذاکره سرمایه‌گذار ایرانی مقیم انگلیس برای خرید این باشگاه را تکذیب کرد و گفت: رسانه ها با انتشار خبرهای کذب آدم‌ها را بزرگ نکنند.