لوگوی جام جم ورزشی
 • شاید مایلی کهن چیز بیشتری می داند

  حسن زاده: به دایی تذکر دادیم

  رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به علی دایی، سرمربی راه آهن به خاطر انتقادش از محسن ترکی تذکر داد.

 • آلمان ها پشت دروازه توپچی ها

  همین یک جام برای آرسنال مانده است

  تیم فوتبال آرسنال در حالی سه شنبه شب در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه "امارات" میزبان بایرن مونیخ است که فقط همین یک جام را دارد تا به هشت سال بدون جام ماندن خود پایان دهد.

 • نیمکت نشینی با اعتراض خاموش

  معدنچی : اتفاقاتی است که نمی گویم

  معدنچی می گوید برایش حرف درآورده اند چون او اهل تنبلی نیست و خوب تمرین می کند. اما وقتی مهرزاد از اتفاقاتی می گوید که دوست ندارد باز شان کند می شود به این نکته پی برد که چرا او در بین چپ پاهای پرسپولیس نیمکت نشین شده است.

 • کم‌کم به صدر جدول صعود کنیم؛

  حسینی:داور به درستی به ما کارت داد

  مدافع پرسپولیس به محسن بنگر حق می‌دهد که از شعارهای هواداران سپاهان ناراحت باشد هرچند که خود او ناراحتی از این مسئله ندارد.

 • سفر به اسپانیا و آلمان در برنامه های کروش

  نبی: تکلیف داوری را مشخص می کنیم

  کروش در 10 روز آینده هم به اسپانیا سفر می‌کند و هم به آلمان. او در سفر به اسپانیا یکی از بازی‌های اوساسونا را از نزدیک تماشا خواهد کرد و سپس با سفر به آلمان و بررسی وضعیت داوری، با مربی آینتراخت برانشوایگ هم دیدار و مذاکره خواهد داشت.

 • بوکر اخراج می شود؛

  پایان تحقیقات بر روی تبانی لبنانی ها

  هاشم حیدر، رییس فدراسیون فوتبال لبنان از نهایی شدن نتیجه‌ تحقیقات تبانی اخیر فوتبال این کشور خبر داد و اعلام کرد که اسامی خاطیان تا کمتر از یک هفته‌ دیگر اعلام می‌شود.

 • بازگشت آقای خاص به چلسی

  جام جم/ مورینیو در هفته های گذشته به دفعات از بازگشت خود به فوتبال جزیره خبر داد اما حرفی از چلسی به میان نیاورد . در حالی که مورینیو سعی می کند پیشنهاد آبی های لندن را کتمان کند به نظر می رسد او در فصل آینده روی نیمکت آبی ها خواهد نشست.