لوگوی جام جم ورزشی
 • بازیکنانم تمرکز نداشتند

  انتقاد کرانچار از برنامه ریزی لیگ

  سرمربی سپاهان پس از شکست 2 بر یک برابر داماش گیلان گفت: هیچ کدام از بازیکنان ما با تمرکز خودشان نبودند و به نتیجه مورد نیاز نرسیدیم.

 • داماش ده نفره سپاهان را شکست داد

  داماش راه قهرمانی استقلال را هموار کرد

  داماش با برتری 2 بر 1 برابر سپاهان نه تنها بقای خود را در لیگ برتر تضمین کرد بلکه با گرفتن 3 امتیاز بازی با سپاهان راه استقلال را برای قهرمانی در لیگ برتر باشگاههای ایران هموار ساخته است.

 • گل محمدی فصل آینده هم سرمربی است

  یحیی گل محمدی که به عنوان سرمربی موقت به پرسپولیس آمده در فصل آینده رقابتهای لیگ برتر سرمربی پرسپولیس است و مدیر عامل باشگاه در این راستا از او برنامه خواسته است.

 • اخبار لیگ برتر انگلیس؛

  توصیه های مکرر در فوتبال جزیره!

  در لیگ برتر فوتبال انگلستان مهم ترین خبر به کادر فنی فصل آینده انگلیس و انتقال احتمالی وین رونی به پاری سن ژرمن مربوط می شود. در میان این اخبار توصیه های اهالی فوتبال جزیره به یکدیگر در این هفته به اوج خود رسید

 • به تخلفات فوتبال رسیدگی می شود

  اسناد تبانی لیگ یک در ستاد اخلاق

  رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال گفت: اسناد در مورد شایعه‌ها و شائبه‌های این فصل لیگ یک را جمع‌آوری کرده و به ستاد اخلاق حرفه‌ای ارائه خواهیم کرد.

 • فوتبال ؛ 18 تیم یا 16 تیم؟

  در کنار تهدیدهای تیم‌های عربستانی، تغییر تاریخ فینال جام حذفی و حساس شدن بازی‌های پایانی استقلال و سپاهان، لیگ 16 یا 18 تیمی نیز حاشیه‌های این روزهای فوتبال است. سازمان لیگ در شرایطی از برگزاری لیگ برتر با 16 تیم حمایت می‌کند که مدیران عامل باشگاه‌ها در بیانیه‌ای مشترک، حمایت خود را از لیگ 18 تیمی اعلام کرده‌اند.

 • لیگ برتر کامپیوتری شده است

  اشاره: اگر سری به تمرینات تیم استقلال زده باشید سه بازیکن قدیمی این تیم را همه روزه به عنوان پای ثابت تمرین‌های آبی‌ها می‌بینید. سیروس دین‌محمدی، مهدی فنونی‌زاده و شاهرخ بیانی ستاره‌های نام‌آشنای استقلالی‌ها در سال‌های نه چندان دور، چه در روزهایی که این تیم در کمپ اختصاصی باشگاه کار آماده‌سازی خود را پی می‌گرفت و چه در زمان‌هایی که در زمین شماره دو آزادی تمریناتش را برگزار می‌کند همواره در کنار تیم حضور دارند و کار آماده‌سازی بازیکنان را زیر نظر می‌گیرند. آنها آنالیزورهای استقلال هستند. بازیکنانی که روزگاری خود ستاره بی‌بدیل تیم محسوب می‌شدند، حالا با تصمیم امیر قلعه‌نویی در بخش آنالیز به تیم محبوب خود کمک می‌کنند. البته این همه وظایف ستاره‌های دیروز استقلال نیست. آنها بازی‌های حریفان را زیر نظر می‌گیرند و پس از بحث و تبادل نظر ماحصل آنالیز خود را در اختیار کادر فنی قرار می‌دهند؛ کاری که شاید تا همین چند سال پیش در فوتبال ایران جایگاه آنچنانی نداشت یا دست‌کم پیشکسوتان برای این کار مناسب محسوب نمی‌شدند، ولی حالا در تیم استقلال قضیه فرق می‌کند.

 • یکی فوتبالیست، یک مربی والیبال؛

  پدر و پسر لژیونر در روسیه

  به غیر از علیرضا حقیقی دیگر لژیونرهای ایرانی ورزش روسیه یک پدر و پسر هستند ، یکی به عنوان مربی و دیگری به عنوان بازیکن و البته یکی در رشته والیبال و دیگری در رشته فوتبال.