لوگوی جام جم ورزشی
 • تصمیم عجیب اولیویرا؛

  فروزان بخشیده شد اما همچنان محروم است!

  با نظر اولیویرا، گلر تیم تراکتورسازی تا پایان فصل اجازه تمرین کردن با تیمش را ندارد این در حالی است که این دروازه بان با بخشش اولیویرا مواجه شده بود اما چون این مربی فعلا به او اعتقادی ندارد همچنان در تمرینات غیاب است.

 • با هیچ تیمی مذاکره نکردم

  دقیقی: ناگهان از چشم کروش افتادم

  مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال اعتقاد زیادی به من داشت اما نمی‌دانم چه شد که ناگهان از چشم افتادم و دیگر جایی در تیم ملی پیدا نکردم اما هنوز ناامید نیستم و به تلاشم ادامه می دهم.

 • روز دوم هفته سی و سوم لیگ برتر؛

  تمرین پرسپولیس برای قهرمانی در جام حذفی

  پرسپولیسی‌ها در روز محرومیت محسن بنگر و در غیاب مهرداد پولادی مصدوم و قرار نداشتن علی کریمی و حسین ماهینی در ترکیب اصلی به مصاف ملوان می‌روند.

 • دایی : دخترم من را با تجربه تر کرد

  آرزوی دایی برا ی بازگشت به تیم ملی!

  سرمربی تیم فوتبال راه آهن معتقد است سیستم فوتبال ایران تغییر کرده و ملی پوشان هجومی کار نمی‌کنند که این برای تیم ملی مشکل ساز شده است.علی دایی اکنون با تجربه تر شده و انکار نمی کند رفتار تندی داشته اما اعتراف می کند به کسی بی احترامی نکرده است.

 • با کروش حرف می زنم

  قلعه نویی:هدف ما سرگروهی در لیگ قهرمانان است

  استقلال در دو جبهه می جنگد. بازی با فولاد در لیگ برای ما بسیار مهم است اما سرگروهی در لیگ قهرمانان هم بسیار اهمیت دارد. فکر اولیه ما این است که در این بازی به بازیکنان جانشین فرصت بدهیم و امیدوارم آنها از این فرصت استفاده کنند.

 • رویانیان و برنامه هایی که ادامه دارد

  الگوبرداری آکادمی برزیل در پرسپولیس

  باشگاه پرسپولیس که مجوز رسمی آکادمی فوتبال را دریافت کرده است قصد دارد برای حرفه ای شدن این آکادمی 10 بازیکن و مربی تحت قرارداد این باشگاه را برای حضور در کلاس های آموزشی به برزیل اعزام کند. آنها بهترین تجهیزات لازم برای فعالیت آکادمی سرخپوشان را وارد کرده اند.

 • ماموریت فتح الله زاده از سوی هیئت مدیره

  قلعه نویی را در استقلال نگه دار!

  در جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه استقلال تمامی اعضا بر حفظ و تمدید قرارداد سرمربی این تیم تاکید کردند.

 • تقدیر از باقری و هاشمیان در بازی با هامبورگ

  درس هایی که رویانیان از روشن آموخت

  روشن با حرف ها و کارهای خود به ما درس تربیت می‌دهد. من از حرف های روشن که فوتبالیستی با تعصب و با غیرت بود همیشه آموزش می‌گیرم .

 • با کسی در تیم قهر نیستم

  رحمتی: به وقتش درباره رفتن یا نرفتن از استقلال حرف می زنم

  اکنون وقت صحبت درباره رفتن از استقلال نیست. ما سه بازی تا پایان مسابقات داریم و من دوست دارم دل مردم شاد شود و دینی را که از قبل گفته بودم ادا کنم. من اهل تعارف نیستم ضمن آنکه دوست ندارم بازارگرمی کنم.

 • فعلا به دلیل درگیری با لیگ قهرمانان آسیا

  استقلالی ها به اردوی تیم ملی دعوت نشدند

  مربی تیم ملی گفت از آنجا که بازیکنان تیم فوتبال استقلال درگیر رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا هستند در مرحله اول در اختیار تیم ملی قرار ندارند.