لوگوی جام جم ورزشی
 • تحلیل سرمربی تیم ملی از لیگ قهرمانان اروپا:

  کروش: رئال و بارسا در برنابئو و نیوکمپ هم گل می‌خورند!

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در دیدار برگشت اگر رئال مادرید و بارسلونا ریسک کنند، از دورتموند و بایرن مونیخ گل خواهند خورد و شاید دوباره نتایج دیدار رفت تکرار شود.

 • حاشیه‌های جلسه اتحادیه فوتبال

  ملاحی : چرا کفاشیان طفره می رود؟!

  مدیران عامل و نماینده باشگاه‌ها از ساعت 10:30 امروز با حضور در اتحادیه فوتبال جلسه‌ای را برگزار کردند که برگزاری این جلسه با حاشیه هایی همراه بود که اعتراض برخی شرکت کنندگان به صحبت های اخیر کفاشیان برمی گردد.

 • این بازی حیثیتی است

  کرانچار: برای پیروزی به دیدار الغرافه می‌رویم

  سرمربی تیم سپاهان وظیفه اصلی تیمش را بردن الغرافه قطر دانست و گفت، بازیکنانش توان شکست دادن این تیم را در اصفهان دارند و حتی می توانند تیم قطری را با شکست سنگینی روانه خانه شان کنند.

 • هشدار بکن باوئر به بایرن مونیخ:

  مراقب حیله های بارسلونا باشید

  در آستانه بازی برگشت بارسلونا و بایرن مونیخ فرانتس بکن باوئر به بازیکنان بایرن هشدار داد که بارسلونا برای نتیجه گیریاز ضد فوتبال و ترفندهای کثیف استفاده می کند.

 • مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز: محرومیت یکساله کمالوند به ما اعلام نشده

  مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز گفت: هنوز حکمی در خصوص محروم بودن یکساله فراز کمالوند به ما اعلام نشده است و تا زمانی که این حکم ابلاغ نشود تکلیف خودمان و البته کمالوند را نمی دانیم.

 • کروش حق دارد انتقاد کند

  ذوالفقارنسب: انتقاد از تیم ملی باشد برای بعد

  بیژن ذوالفقارنسب درباره صحبت های سه ساعته کروش نظرات مختلفی دارد، او با بخشی از صحبت های کروش موافق است اما با بخشی دیگر از نظرات این مربی مخالفت کامل دارد. نظرات او را با ایسنا در اینباره می خوانید:

 • هواداران می‌توانند ناراحتی خود را سر مدیرعامل خالی کنند

  جعفری: از قرارداد بستن اولیویرا با الوحده اطلاعی ندارم

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: اولیویرا چه برنامه بدهد و چه برنامه ندهد در هر صورت در جلسه هیئت مدیره در مورد او تصمیم‌گیری می‌کنیم , و در صورتی که تمایل به همکاری نداشته باشد به سرعت تصمیم گیری می کنیم.

 • فرگوسن در صدر پولدارترین مربیان بریتانیا

  سرالکس‌ فرگوسن‌ که به تازگی با تیم منچستر‌ یونایتد‌ قهرمان لیگ برتر انگلیس شد در صدر جدول ثروتمند‌ترین مربیان جزیره قرار گرفت.او در این رده بندی از تمام همتایانش پیشی گرفت تا از لحاظ پولدار بودن هم بی رقیب باشد.

 • پیشنهاد 180 میلیاردی به صداوسیما برای کمک به فوتبال

  عزیزمحمدی: باشگاه‌ها اصرار به 18 تیمی ماندن لیگ‌برتر دارند

  رییس اتحادیه فوتبال باشگاه‌های ایران مبلغ پیشنهادی برای حق پخش تلویزیونی را 180 میلیارد تومان در سال اعلام کرد و عنوان داشت که سال آینده نیمی از این بودجه کمتر هم می شود تا بدین طریق وابستگی باشگاه ها به دولت کمتر شود.

 • تکذیب یک شایعه ؛

  رحتمی به تراکتور نمی رود

  در حالی که شایعه شده سید مهدی رحمتی قرار است پس از پایان فصل و رقابت های لیگ به تیم تراکتورسازی ملحق شود اما سرپرست تراکتور سازی این مساله را تکذیب و عنوان کرد برنامه ای برای جذب رحمتی وجود ندارد.

 • لیگ 16 تیمی مصوب شده است

  کفاشیان: همین که دست وزارت روی سرمان باشد کافی است

  رییس فدراسیون فوتبال پس از جلسه با وزیر ورزش گفت: در حمایت از تیم ملی همین که دست وزارتخانه روی سر ما باشد، برایمان کافی است. تا همین امروز هم وزیر ورزش از ما حمایت کرده و در آینده نیز اینچنین خواهد بود.