لوگوی جام جم ورزشی
 • نیم فصل نخست لیگ هجدهم زیر ذره بین آمار و ارقام

  زرد و قرمز و آبی؛ طلایه‌دار آمارهای درخشان

  نیم فصل نخست 98-97 تمام شد. زردقناری‌های اصفهان در پایان این مقطع از لیگ صدرنشین شدند و به قهرمانی نیم‌فصل رسیدند هر چند اصولا برای تیم‌های صدرنشین در نیم فصل نخست اطلاق کلمه «قهرمان» چندان درست به نظر نمی‌رسد. به هر حال توفان زرد در شرایطی صدرنشین نیم فصل نخست شد که با دو تیم دیگر هم امتیاز بود و فقط به دلیل تفاضل گل بهتر در این جایگاه قرار گرفت.

 • جام باشگاه های جهان

  کاشیما آنتلرز به رئال مادرید رسید

  تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن با غلبه بر گوادالاخارا از مکزیک به مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های جهان رسید و حریف رئال مادرید شد.

 • سپاهان قهرمان شد، پرسپولیس سوم؛

  نتایج و جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان نیم فصل اول

  نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران بعد از ۵ ماه پر فراز و نشیب با قهرمانی تیم سپاهان به اتمام رسید. سپاهانی‌ها با تفاضل گل بهتر نسبت به پدیده و پرسپولیس در صدر جدول قرار گرفتند.

 • هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال

  سپاهان قهرمان نیم فصل شد

  تیم فوتبال سپاهان در آخرین دیدار خود در نیم فصل اول برابر استقلال خوزستان به نتیجه تساوی رسید.

 • پدیده در نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران چه کرد؟

  می توانید هر اسمی دلتان خواست روی تیم پدیده بگذارید، «مهمان ناخوانده صدرجدول» و یا «پدیده‌ای که پدیده شد». نماینده مشهد با هر لقب و هر تیتری که برای خودش در رسانه‌های ایران رقم زد اکنون صدرنشین کنونی لیگ برتر است و با تمام اما و اگر یکی از مدعیان قهرمانی در این فصل به شمار می‌رود.

 • بررسی عملکرد پرسپولیس در پایان نیم‌فصل نخست در مقایسه با فصل گذشته؛

  پرسپولیس این‌گونه از خودش 5 امتیاز عقب افتاد

  پرسپولیس نیم‌فصل نخست لیگ هجدهم را به پایان برد بدون اینکه همانند نیم‌فصل نخست فصل گذشته قهرمان شود. البته سرخ‌های پایتخت اکنون در کورس قهرمانی هستند و در نیم‌فصل دوم هرگونه لغزش از سوی رقبای آنها به‌خصوص سپاهان برایشان حیاتی است. آنها برای ثبت هت‌تریک در قهرمانی کار واقعاً سختی در هفته‌های پیش رو خواهند داشت.

 • بررسی اتفاقات و پیش‌بینی‌های مربوط به لیگ هجدهم ؛

  احتمال بازگشت آقای خیریت / VAR؛ کمک به لیگ‌برتر یا تلاش برای نجات تاج؟!

  نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امروز با برگزاری یک دیدار به پایان می‌رسد. درواقع بازی امروز است که مشخص می‌کند قهرمان نیم‌فصل کدام تیم است، سپاهان یا پدیده؟!

 • هفته پانزدهم لیگ برتر

  پایان خوش سرخپوشان در نیم فصل اول

  تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل پارس جنوبی با درخشش علی علیپور به پیروزی رسید تا پایان خوشی در نیم فصل اول داشته باشد.

 • هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران

  آخرین بازی سرخ‌ها با پنجره بسته

  هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران امروز با سه بازی حساس پیگیری می شود که شاید قهرمان نیم فصل از یکی از این بازی‌ها بیرون بیاید.