لوگوی جام جم ورزشی
 • آمار درخشان در شب قعرنشینی! (اینفوگرافیک)

  تیم فوتبال پرسپولیس ایران در آغاز دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در حالی مقابل الاهلی عربستان در ورزشگاه راشد آل مکتوم دبی با دوگل شکست خورد که دیدار رفت با همین نتیجه به سود سرخ ها به پایان رسیده بود.

 • شاگردان برانکو چگونه می‎توانند در آسیا دوباره امیدوار شوند؟

  صعود پرسپولیس در گرو «اما و اگر»

  پرسپولیس به قول فوتبالی‎ها «دبل» کرد، البته دبل از جهت منفی. این تیم برای دومین بار در ماه اخیر به قعر جدول گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا سقوط کرد و زوال دوباره ارتش سرخ را به همه نشان داد. شاگردان برانکو شب گذشته در آغاز دور برگشت گروه خود مقابل الاهلی به میدان رفتند و با نتیجه دو بر یک شکست خوردند. حالا صعود پرسپولیس به کلی اما و اگر و احتمال بستگی دارد.

 • مروری بر دیدار الهلال عربستان و استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ؛

  معادلات شبانه صدرنشینی آبی‎های ایران

  امشب در ادامه رقابت‎های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم‎های الهلال عربستان و استقلال ایران در ورزشگاه «محمدبن زاید» شهر ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی به مصاف یکدیگر می‎روند؛ دیداری که به دربی بزرگ غرب آسیا مشهور است و تقابل دو قدرت بزرگ فوتبال ایران و عربستان را نشان می‏دهد. تقابل قبلی با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان شفر تمام شد. چه نتیجه‎ای در انتظار دیدار برگشت است؟

 • ذوب آهن – الوصل؛ نبردی برای قطعی کردن صعود

  در انتظار پرواز سبزقباها

  ذوب‎آهن اصفهان تا این لحظه از فصل 2019-2018 لیگ قهرمانان آسیا موفق‎ترین نماینده ایران بوده است، تیمی که با پلی آف گام به مرحله گروهی گذاشت و زیباترین بازی‎ها را از خود نشان داد. حالا ذوب‎آهن، صدرنشین گروه خود یعنی A است. شاگردان علیرضا منصوریان می‎توانند به مرحله بعدی صعود کنند و جشن بزرگی را رقم بزنند؟ پاسخ به این سوال را امشب خواهید گرفت. شاگردان «علیمنصور» در صدر هستند و هیچ انتظاری جز صعود شبانه از آنها نمی‎رود.

 • تابستان پیش رو در فوتبال اروپا چه خبر است؟

  جابجایی‎های عظیم

  فوتبال جهان هیچوقت به اندازه تابستان پیش رو با رکوردشکنی‎های جدید روبرو نخواهد شد. چه اتفاقاتی قرار است بیفتد؟