لوگوی جام جم ورزشی
  • 0 0
  • 0

قهرمانی جودوکار ایران در پاراآسیایی جاکارتا

طلای بیست و ششم کاروان کشورمان به دست آمد

چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 14:06
جودو کار نابینای وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم کشورمان در دیدار نهایی برابر حریف عنوان دار کره ای پیروز شد و بیست و ششمین مدال طلای کاروان ایران را به دست آورد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، احسان موسی نژاد که پیش از رسیدن به فینال حریفانی از مغولستان و ازبکستان را از پیش رو برداشته بود در فینال با نماینده کره که عنوان دار پارالمپیک ریو بود مسابقه داد.

در این دیدار که به تایم طلایی کشیده شد تلاش موسی نژاد برای رسیدن به امتیاز و دفاع نماینده کره ای موجب شد تا داوران با سه اخطار کم کاری به قهرمان ریو ۲۰۱۶ موسی نژاد را برنده اعلام کنند.

به این ترتیب دومین مدال طلای روز سوم مسابقات جودوی نابینایان و کم بینایان به موسی نژاد رسید.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی:

طلا:
۱- شاهین ایزدیار - شنا
۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک
۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه
۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک
۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- اسدالله عظیمی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج
۲۱ - امید کریمی - شطرنج
۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی
​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی
​۲۴ - وحید نوری - جودو
​۲۵- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W۱
​۲۶- احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم

نقره:
۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک
۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
۵ - جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک
۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶
۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو
۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج
۱۷ - تیم شطرنج مردان
۱۸ - تیم شطرنج بانوان
​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی
۲۰ - نادر مرادی - وزنه برداری

برنز:
۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
۲ - زهرا برناکی - پرش طول
۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز
۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ - علی امیدی – دو و میدانی
۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک
​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری
​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه
​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج
۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز
​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B۱ آقایان
۲۲ - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان

به اشتراک گذاری
کد خبر : 3475105578118677345
لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: