لوگوی جام جم ورزشی
  • 0 0
  • 0

علی‌اکبری طلای کوراش را گرفت / هجدهمین طلا برای کاروان ایران

چهارشنبه 7 شهریور 1397 ساعت 18:37
عضو تیم ملی کوراش ایران به مدال طلای این رشته در هجدهمین دوره بازی های آسیایی دست پیدا کرد. این هجدهمین مدال طلا و پنجاه و یکمین مدال کاروان ورزش کشورمان در اندونزی است.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، پرونده چهار جودوکار ایران در دومین روز از رقابتهای کوراش با یک طلا و یک برنز بسته شد. الیاس علی اکبری در وزن ۸۱- کیلوگرم در مبارزه پایانی «خوجازودا» از تاجیکستان را شکست داد و طلا گرفت.

وی امروز با برتری مقابل «آلابردیف» از ترکمنستان، «فربیان رحمان» از کشور میزبان، «بایانمونخ» از مغولستان و «شامرادف» از ازبکستان راهی مرحله دیدار نهایی شد.

امید تیزتک دیگر نماینده ایران در وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان بعد از برتری مقابل مقابل «عمراف» ازترکمنستان، «کوشی سئودا» از ژاپن و «بسم الله محمدی» از افغانستان، در نیمه نهایی نتیجه را به «بهروزی خوجازودا» از تاجیکستان واگذار کرد و برنز گرفت

در رقابت های دو نماینده تیم بانوان از دور مسابقات حذف شدند.

برای تیم ملی کوراش ایران تا کنون الیاس علی اکبری یک نشان طلا، جعفر پهلوانی یک نشان نقره، امید تیزتک و قنبرعلی قنبری دو نشان برنز کسب کرده اند. طاهره آذرپیوند، زهرا نادری، آذرکولیوند، بهزاد وحدانی و محمدرضا ذاکری هم با شکست برابر رقبای خود حذف شدند.

مدال آوران ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی:

طلا:
۱ - حسن یزدانی - کشتی آزاد
۲ - علیرضا کریمی - کشتی آزاد
۳ - پرویز هادی - کشتی آزاد
۴ - سعید رجبی- تکواندو
۵ - میرهاشم حسینی- تکواندو
۶ - محمد علی گرایی - کشتی فرنگی
۷ - حسین نوری- کشتی فرنگی
​۸ - عرفان آهنگریان - ووشو
۹ - محسن محمدسیفی - ووشو
​۱۰- رضا علیپور - سنگ‌نوردی
​۱۱- تیم کبدی بانوان
۱۲- تیم ملی کبدی مردان
​۱۳ - سهراب مرادی - وزنه برداری
​۱۴ - سجاد گنج زاده - کاراته
​۱۵ - بهمن عسگری - کاراته
۱۶ - بهداد سلیمی - وزنه برداری
۱۷- حسین کیهانی - دوومیدانی
​۱۸ - الیاس علی اکبری - کوراش

نقره:
۱ - مرجان سلحشوری - پومسه تکواندو
۲ - کوروش بختیار - پومسه تکواندو
۳ - زهرا کیانی - ووشو
۴ - الهه منصوریان - ووشو
۵ - شهربانو منصوریان - ووشو
۶ - فرود ظفری - ووشو
۷ - تیم روئینگ چهار نفره زنان
​۸- امیر محمد بخشی - تکواندو
۹- تیم شمشیربازی اسلحه سابر مردان
۱۰- نازنین ملایی- قایقرانی روئینگ
۱۱- تیم دو نفره روئینگ
​۱۲- طراوت خاکسار - کاراته
۱۳ - امیر مهدیزاده - کاراته
۱۴- رزیتا علیپور - کاراته
​۱۵ - سعید علی حسینی - وزنه برداری
۱۶- جعفر پهلوانی - کوراش

برنز:
۱ - رضا اطری - کشتی آزاد
۲ - فرزان عاشور زاده - تکواندو
۳ - علی پاکدامن - شمشیربازی
۴ - محمد رضا گرایی- کشتی فرنگی
۵ - مهرداد مردانی - کشتی فرنگی
۶ - مه‌لقا جام بزرگ - تیراندازی
۷ - تیم روئینگ دو نفره بانوان - قایقرانی
​۸- ناهید کیانی - تکواندو
​۹ - حمیده عباسعلی - کاراته
۱۰ - تهمینه کربلایی صادقی - پنجاک سیلات
۱۱- سید علی هاشمی - وزنه برداری
۱۲- تیم بسکتبال سه در سه مردان
۱۳ - پگاه زنگنه - کاراته
​۱۴ - تیم میکس کامپوند
۱۵- ذبیح الله پورشیب کاراته
۱۶- قنبرعلی قنبری - کوراش
​۱۷ - امید تیزتک - کوراش

به اشتراک گذاری
کد خبر : 3423635865806425935
لینک کوتاه :
.

ارسال نظر

  • مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
  • 1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  • 3- نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
تصویر امنیتی: