لوگوی جام جم سیما
  • 0

  در گفت‌وگوی جام‌جم با مدیر سیمافیلم تشریح شد

  جزئیات جدید سریال «سلمان فارسی»

  ساخت سلمان فارسی سال‌هاست که سر‌زبان‌هاست و از همان روزی که داوود میرباقری، مرد فرهنگ و تفکر سینما و تلویزیون ایران بعد از ساخت سریال تلویزیونی مختارنامه استارت خوردن پروژه سلمان فارسی را اعلام کرد، مرتب سر‌فصل خبرهای مطبوعات و خبرگزاری‌ها شد و در طول این سال‌ها بارها از سوی مسؤولان خبر تولید این سریال داده شد، اما خبری از پیش‌تولید و تولید نبود.

  • 0

  در قالب پروژه عملی کارشناسی ارشد ارائه شد:

  ساخت نخستین فیلم واقعیت مجازی ایران در دانشگاه صدا و سیما

  برنده مدال طلای المپیاد نرم افزار کشور با ساخت نخستین فیلم روایی مبتنی بر واقعیت مجازی سینمای ایران به عنوان پایان نامه از مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صدا و سیما فارغ التحصیل شد.

  • 0

  پاسخ قاطع معاون سیما به فردوسی‌پور

  میرباقری در خصوص ابهام به وجود آمده برای پخش نود بنابر اظهارات فردوسی پور همزمان با بازی های لیگ ملت های اروپا گفت:هیچ ابهامی وجود ندارد و تصمیم سازمانی شبکه سه ملاک عمل است.

  • 0

  پوشش وسیع راهپیمایی بزرگ اربعین

  علی کشاورز علوی، دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و مستندسازی اربعین 97 از اعزام همکاران برای پوشش وسیع راه‌پیمایی بزرگ اربعین امسال می‌گوید.

  • 0

  فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات آخر هفته

  «استاد دروغ» به تلویزیون می آید

  در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی روی آنتن می‌روند.

  • 0

  3 اتفاق ویژه در ستایش 3

  این‌که مجموعه‌ای تلویزیونی با شروع تنها چند قسمت از پخش طوری زبانزد شود که بخش عمده‌ای از مردم جامعه در موردش صحبت کنند و برای تماشای ادامه‌اش ترغیب شوند و اشتیاق داشته باشند یا حتی اسم فرزندان دختر تازه به دنیا آمده‌شان را از اسم شخصیت اصلی مجموعه به اقتباس بگیرند، اتفاق ساده‌ای نیست و از موفقیت خوب یک مجموعه حکایت می‌کند.

  • 0

  بررسی توانمندی معنویت در شبکه سلامت

  امشب ساعت 21 با تماشای برنامه های حال خوب شبکه سلامت، همراه فروغ جعفری و امیر مسعود رستمی، روان شناس باشید تا موضوع توانمندی معنویت به طور کامل بررسی و تبیین شود.