لوگوی جام جم سیما
  • 0

  به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار می شود

  مراسم عقد در استودیو رادیو تهران

  شبکه رادیویی تهران به مناسبت عید سعید غدیر خم با دعوت از زوج های بی بضاعت مراسم عقدشان را به صورت زنده در استودیو برگزار می کند.

  • 0

  آموزش استفاده صحیح از دارو ویژه سالمندان

  مجموعه برنامه های ترکیبی «ضربان» ضمن معرفی و راه های تشخیص انواع بیماری ها، راهکارهایی موثر و قابل اجرا برای بهبود، جلوگیری و کنترل آنها به منظور ارتقای سطح آگاهی و دانش پزشکی مردم نسبت به انواع بیماری ها روی آنتن می رود.

  • 0

  پنجمین وزیر بهداشت به شبکه سلامت می آید

  شبکه سلامت سیما به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، هر روز با برنامه «وزرا» میزبان یکی از وزیران بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تا کنون است.

  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با رضا فیاضی، بازیگر سریال خاطره‌انگیز «خودرو تهران - 11»

  مرگ را باور کنیم تا زندگی ر‌احت شود

  یکی از خاطره‌انگیزترین آثار مرضیه برومند، مجموعه «خودرو تهران - 11» است که سال 76 -75 از شبکه تهران پخش ‌شد. این سریال که این روزها دوباره روی آنتن شبکه پنج سیما رفته،‌ مجموعه‌ای اپیزودیک است که ماجرای گردش یک پراید میان خانواده‌های مختلف و از طبقات متفاوت جامعه را تعریف و به این بهانه بیننده را در هر قسمت با قصه تازه‌ای همراه می‌کند.

  • 0

  رئیس رسانه ملی در آیین اختتامیه بیست ­ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما تاکید کرد:

  شفاف­ سازی، بیان روایت درست از وقایع و صداقت با مخاطب مهم ترین رسالت رسانه­ ها

  رئیس رسانه ملی در آیین اختتامیه بیست­ ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما، شفاف­ سازی، ارائه روایت درست از وقایع و صداقت با مخاطب را به عنوان مهمترین وظایف رسانه ­ها برشمرد.

  • 0

  تحلیل زوج درمانی در شبکه سلامت

  برنامه «همین امروز، همین امشب» با هدف پاسخ به سوال های متداول پزشکی و بهداشتی مخاطبان هر روز در دو نوبت صبحگاهی و دو نوبت عصرگاهی روی آنتن شبکه سلامت سیما می رود.

  • 0

  دکترعلی عسکری در نشست هم اندیشی با جمعی از هنرمندان کشور اعلام کرد؛

  آمادگی کامل رسانه ملی برای حمایت از نگارش فیلمنامه های فاخر

  رئیس رسانه ملی در نشست هم اندیشی با هنرمندان ضمن تاکید بر ضرورت و اهمیت آغاز نهضت فیلمنامه نویسی در کشور تصریح کرد: ما از جهت تامین منابع مالی برای نوشتن فیلم نامه های فاخر و سوژه های جذاب آمادگی کامل داریم و از هنرمندان کشور می خواهم کارهای خود را با جدیت در این زمینه شروع کنند.

  • 0

  بیماران کلیوی حتما ببینند

  برنامه «مادر، کودک، تندرستی» برای پاسخ به نیاز و خواست مخاطبان طراحی و تولید می شود و با اجرای ژیلا امیر شاهی روی آنتن می رود.

  • 0

  پر و بال هدهد رسانه ملی برای استان‌ها

  صعود از کوهرنگ تا اوج

  ‌‌برگزاری جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، نقش مهمی در توسعه فراگیر و ارتقای کیفی و کمی مراکز استانی صدا و سیما دارد.