لوگوی جام جم سیما
  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با افسانه بایگان، بازیگر «تعطیلات رویایی»

  از حاشیه‌های سینما دورم

  افسانه بایگان، ستاره دهه 60 سینمای ایران، کارنامه پرباری از ایفای نقش‌های رنگارنگ دارد که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارد. او در تلویزیون هم ایفاگر نقش‌های متفاوت در سریال‌هایی همچون تنهاترین سردار، سربداران، سرنخ، روزهای زندگی، با من بمان، پیامک از دیار باقی، وضعیت سفید، پریا، شوق پرواز، راه طولانی و... بوده است.

  • 0

  رادیو به روایت بهزاد فراهانی و فریبا متخصص

  رادیو، یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌هایی است که وارد ایران شد و تا همین چند سال قبل یکی از محبوب‌ترین رسانه‌هایی بود که صدایش را در همه جا می‌توانستی بشنوی.

  • 0

  رییس رسانه ملی در جمع نمایندگان استان خوزستان :

  هرکاری که بتوانیم برای توسعه استان خوزستان انجام می دهیم

  رییس رسانه ملی با اشاره به ظرفیت های فراوان استان خوزستان ، مردمان نجیب ، مقاوم و رشید این استان و مشکلات آنها تاکید کرد : رسانه ملی آماده است با همه توان درجهت رفع مشکلات مردم استان تلاش کند و هرکاری که بتوانیم برای توسعه خوزستان انجام می دهیم.

  • 0

  با محمد صالح‌ علاء نویسنده،‌شاعر و مجری تلویزیون

  حال شهر، به حال راننده تاکسی‌ها بستگی دارد!

  «من شب‌ها بیدارم، چون انرژی‌‌ام را از ماه می‌گیرم، آدم‌های دیگری هم هستند که شب‌ها بیدارند و به کارهایشان می‌رسند، چون شب‌ها حالشان بهتر است. آدم‌‌های زیادی هم هستند که انرژی‌ خود را از خورشید می‌گیرند، اینها آدم‌های روز هستند...»

  • 0

  آیین افتتاح «رادیو کتاب» و رونمایی از پایگاه جامع کتاب گویا برگزار شد

  پیوند مبارک کاغذ و صدا

  آیین افتتاحیه رادیو کتاب و رونمایی از پایگاه جامع کتاب گویا، صبح روز گذشته و همزمان با سالروز تاسیس رادیو در ایران با حضور حمید شاه‌آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما، دکتر غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و جمعی از مدیران و برنامه‌سازان رادیو در استودیوی شماره 8 ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

  • 0

  جام‌جم از پخش برنامه‌ای جدید در شبکه 4 گزارش می‌دهد:

  الفبای «صفر و یک» در فضای مجازی

  صحبت از فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و تلگرام و لزوم جایگزینی آن با یک پیام‌رسان ایرانی، این روزها به حرف و دغدغه اول بسیاری از مردم جامعه تبدیل شده است. فضای مجازی با گسترش روزافزون، امکانات جدید و پیشرفت‌های هر روزه‌اش دیگر نه فقط نسل جوان، که حتی بزرگ‌ترهای همیشه دور از فناوری را به خود جلب کرده و زندگی‌هایشان را به کسب لحظه‌ای اخبار و مرور وقایع و ارتباط با بستگان و آشنایان دور و نزدیک گره زده است.

  • 0

  «دیوار به دیوار» تکرار

  این‌که اثری نمایشی با پیشینه‌ای موفق قصد تولید سری تازه داشته باشد در نگاه نخست حکم برگ برنده را برای آن دارد. در واقع کارگردان و نویسندگان برای معرفی شخصیت‌های خود به مخاطب، پیش‌تر نیمی از راه را رفته‌اند و امروز باید از میانه راه ماراتن را آغاز کنند؛ زیرا وقتی مخاطب با شخصیت‌ها و فضای کلی اثر آشنا باشد با میل و اطمینان خاطر بیشتری به تماشا می‌نشیند.

  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با احسان همتی، گوینده

  رادیو، رسانه‌ای گرم و قدرتمند است

  احسان همتی از سال 1382 کارش را در رادیو ایران آغاز کرد و امروز بیشتر با شبکه رادیویی فرهنگ همکاری می‌کند، اما سابقه اجرا در برنامه‌های متفاوتی از دیگر شبکه‌‌ها مانند اقتصاد، آوا، پیام و ... را نیز دارد. صباهنگ از رادیو صبا، برنامه سیاسی بررسی رسانه‌های بیگانه در رادیو ایران و جهان‌نما ویژه جشنواره جهانی فیلم فجر از رادیو فرهنگ، برنامه‌هایی است که او این روزها به عنوان گوینده در آنها حضور دارد. به سراغ این گوینده رفتیم تا نگاه او را به عنوان یک گوینده جوان اما باسابقه، نسبت به فضای امروز رادیو بدانیم.

  • 0

  معاون امور استان‌های رسانه ملی خبر داد:

  همدان میزبان نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران

  معاون امور استان‌های رسانه ملی از برگزاری نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه روز شنبه پانزدهم و مراسم اختتامیه نیز روز دوشنبه 17 اردیبهشت با حضور دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی و جمعی از مقامات کشوری و لشکری و دست‌اندرکاران این حوزه در همدان برگزار می‌شود.