لوگوی جام جم سیما
  • 0

  فصل سوم برنامه «خاطره» از شبکه یک آغاز شد

  یاد روزهای خوش گذشته

  دهه شصتی که باشی، برایت ادوارد شوارد نادزه فقط آخرین وزیر امور خارجه شوری سابق نیست یا خاویر پرز دکوئیار خیلی بیشتر از دبیرکل سازمان ملل بودنش برایت اهمیت دارد. تاچر و ریگان و حتی رود گولیت و یورگن کلینزمن هم کلی خاطره برایت زنده می‌کنند. اصلا دهه شصتی که باشی همه چیز می‌تواند خاطره باشد حتی حضور عادل فردوسی‌پور به عنوان شرکت‌کننده در مسابقه‌‌های تلویزیونی.

  • 0

  با فلورا سام، نویسنده و کارگردان تلویزیون

  زن قوی و شاداب، فرزندان سالم و موفق تربیت می‌کند

  سال‌هاست نام او را به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان در آثار تلویزیونی می‌بینیم. سال 87 سریال «نشانی» که فیلمنامه‌اش را خودش نوشته بود مقابل دوربین برد و بعد از آن سریال‌‌های ماه عسل، توطئه فامیلی، راز و نیاز، بی‌قرار، باغ سرهنگ، ما فرشته نیستیم و... را کارگردانی کرد.

  • 0

  اینستاگردی

  اینستاگرام هنرمندان در روز عاشورا + تصاویر

  ایام محرم و مراسم های پرشور تاسوعا و عاشورا برای همه از کوچک و برزگ و افراد عادی و مشهور یک رنگ و بوی خاصی دارد. با چرخی کوتاه در شبکه های مجازی می توان حس و حال این روز را به وضوح مشاهده کرد.

  • 0

  کارشناسان از موفقیت خندوانه می‌گویند

  به شیرینی یک هندوانه رسیده

  اگر سرگرم‌سازی را یکی از اصلی‌ترین کارکردهای تلویزیون و ویژگی‌های رسانه‌های دیداری بدانیم آن وقت می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این رسانه در کنار کارکردهایی چون اطلاع‌رسانی و آموزش، نقش قابل‌توجهی در پرکردن اوقات خالی مخاطب و خلق لحظه‌های خوب و لذتبخش داشته باشد.

  • 0

  سفر پرماجرای خانواده کریم

  یکی از راه‌های موفق و امتحان پس داده در جذب مخاطب، تولید سریال با مضامین متنوع است که سرانجام شبکه نسیم را هم در این مسیر به حرکت واداشت.

  • 0

  تحولی تازه در قدیمی‌ترین برنامه تلویزیون

  لباس نـو بر قامت شما و سیما

  پس از سال‌ها فصل تازه‌ای در قدیمی‌ترین برنامه تلویزیون آغاز شده و از 20 مرداد شکل و شمایل این برنامه نیز تغییر کرده است.

  • 0

  سریالی که محرم پخش می‌شود

  حق‌طلبی ریحانه در «هاتف»

  مجموعه تلویزیونی هاتف به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری در مرکز سیما فیلم تولید می‌شود تا در ایام محرم، از یکی از شبکه‌های تلویزیون پخش شود.

  • 0

  رونق صنایع کوچک با حمایت رسانه ملی

  تاکیدات مقام معظم رهبری بر ایجاد و حمایت از صنایع کوچک بعلاوه نامگذاری امروز (21 مرداد) به نام روز حمایت از صنایع کوچک، دلیلی است بر اهمیت این صنایع و البته ضرورت حمایت از آن.

  • 0

  آخرین گفت‌وگوی منتشر نشده با سیمین صداقت گوینده پیشکسوت اخبار رادیو

  هیچ گوینده‌ای بدون صداقت موفق نیست

  در میان اهالی رسانه یک جمله زیاد شنیده می‌شود؛ این‌که «تنها صداست که می‌ماند». پنجشنبه هفته گذشته بود که خبر فوت سیمین صداقت، گوینده باسابقه خبر رادیو به علت ابتلا به سرطان اعلام شد.

  • 0

  با ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک

  هنوز هم خاله‌ شادونه هستم

  ملیکا زارعی را اغلب کودکان دو دهه اخیر با شخصیت خاله شادونه می‌شناسند و اجرای جذاب و فانتزی‌اش می‌شناسند.