لوگوی جام جم سیما
  • 0

  ازدواج مجدد خانم مجری مشهور + عکس

  مهسا ملک مرزبان متولد 1353 که پیش از این یک بار زندگی ناموفقی با شهرام شکیبا داشت، با انتشار تصویری خبر از ازدواج مجدد داد.

  • 0

  گفت‌وگوی جام‌جم با امیر غفارمنش به مناسبت زادروزش

  بعد از «ساعت خوش» فیلم اجاره می‌دادم

  نه خودش باور دارد و نه ما، اما شناسنامه‌اش می‌گوید که ششم اردیبهشت امسال، 50 ساله شد. امیر غفارمنش از بازمانده‌های نسل جوانان کمدین مجموعه به یادماندنی «ساعت خوش» و از توانمندترین آنهاست. توانمندی که چندان مجال بروز داشته‌ها و دانسته‌های بازیگری‌اش را نداشته اما همواره قابل قبول ظاهر شده است. غفارمنش را به مناسبت زادروزش به دفتر روزنامه دعوت کردیم و او در این گفت‌وگوی مفصل، پرشور و صادقانه از روزهای جوانه زدن عشق بازیگری در وجودش و امید و آرزوی امروزش برای فردا گفت.

  • 0

  رادیو به روایت بهزاد فراهانی و فریبا متخصص

  رادیو، یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌هایی است که وارد ایران شد و تا همین چند سال قبل یکی از محبوب‌ترین رسانه‌هایی بود که صدایش را در همه جا می‌توانستی بشنوی.

  • 0

  اینستاگردی

  حمله به خانم بازیگر + عکس

  مریم معصومی بازیگر سینما و تلویزیون اینستاگرامش را تصویر تلخی از حمله یک فرد ناشناس به خودش به روز کرد.

  • 0

  «هند دوستان» در رادیو ایران

  برنامه کافه هنر در گفتگو با عباس موزون کارگردان مستند «هند دوستان» به واکاوی فرهنگ عاشورا و ارتباط معنوی بین شیعیان، اهل سنت، هندوها و مردم و دولت هند می پردازد.

  • 0

  اینستاگردی

  گریم دیده نشده از رضا کیانیان + عکس

  عبدالله اسکندری گریمور برجسته سینما و تلویزیون اینستاگرامش را با عکسی از گریم جالب رضا کیانیان به روزکرد.

  • 0

  با ساعد هدایتی در سالروز درگذشت عارف لرستانی

  «قهوه تلخ» را هنرمندانه شیرین کرد

  یک سال قبل در چنین روزی خبر تلخی منتشر شد؛ عارف لرستانی بازیگر جوان تلویزیون به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت! او که با بازی در سریال «قهوه تلخ» در نقش سرباز ژاندارمری خوش درخشیده و بین مردم به محبوبیت و شهرت زیادی رسیده بود یکباره به دیار باقی شتافت و جوانمرگی‌اش همه آنهایی که او را می‌شناختند، مبهوت کرد.

  • 0

  ناصر هاشمی، برادر مهدی هاشمی نیست

  تیتر این نوشته، جمله‌ای توامان خبری، امری و تاکیدی است و شاید بیش از همه طرف حسابش، کیانوش عیاری ـ که اتفاقا از کارگردان‌های محبوب من است ـ باشد که با سپردن نقش میانسالی مهدی هاشمی در سریال «روزگار قریب» و فیلم «خانه پدری» به ناصر هاشمی، نقش مخرب بسزایی در خدشه واردکردن به هویت مستقل برادر کوچک‌تر داشت.

  • 0

  روبی و جوجه‌ها در جشنواره انسی فرانسه

  انیمیشن روبی و جوجه‌ها به کارگردانی بابک و بهنود نکویی در بخش رقابتی انیمیشن‌های تلویزیونی جشنواره انسی مهمترین جشنواره انیمیشن جهان پذیرفته شد.