لوگوی جام جم سیما
  • 0

  یک روز مهمان عوامل برنامه «صبح جمعه با شما»

  دوباره صبح جمعه با شماست!

  شاید به تصور برخی ها، رادیو رسانه‌ای ساده است، ولی با گرفتن یک موج در همین رسانه ساده می‌توان وارد دنیای رنگارنگی شد؛ دنیایی مملو از صداهای مختلف، صداهایی که خاطرات زیبایی را در ذهن زنده می‌کند. درباره این خاطرات می‌توان ساعت‌ها صحبت کرد و یکی از آنها مربوط به برنامه «صبح جمعه با شما» می‌شود که صبح‌های جمعه از رادیو ایران پخش می‌شد.

  • 0

  تیپ متفاوت علی ضیا + عکس

  عکسی که علی ضیا مجری مشهور ایرانی، در صفحه شخصی خود منتشر کرده است را می بینید.

  • 0

  از گوینده «پوآرو» تجلیل شد

  دوبلورها مظلومند

  استاد منانی در فیلم‌ها، مجموعه‌ها و انیمیشن‌های بسیاری حرف زده‌ است؛ مجموعه‌هایی مثل پوآرو (به جای هرکول پوآرو)، پرستاران (به جای فرانک)، بهترین سال‌های زندگی ما (به جای فردریک مارچ)، زبل‌خان (به جای زبل‌خان)، ماجراهای گالیور (به جای گلام با تکیه کلام من می‌دونم).

  • 0

  جام‌جم نمونه‌هایی از جوانگرایی در مسئولیت‌های اثرگذار کشور را بررسی می‌کند

  نوبت دهـه شصتی‌ها

  امروز روز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) است و به همین مناسبت هم روز جوان نام گرفته است. از قضا یکی دو روز قبل علی‌اصغر پورمحمدی، مدیر با سابقه شبکه سه سیما جایش را به یکی از مدیران جوان و دهه شصتی داد؛ علی فروغی مدیر جوانی که پیش از این ریاست مرکز بسیج صدا و سیما را به عهده داشت. شاید همین تلاقی بود که باعث شد دقیق نگاه کنیم و ببینیم که این روزها جوانگرایی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است و دهه شصتی‌ها دارند جایشان را میان مدیران با تجربه پیدا می‌کنند.

  • 0

  علیرضا افتخاری: هنوز هم شنونده رادیو هستم

  خواننده معروف موسیقی سنتی گفت: در گذشته بیشتر کارهایم، از آثار اساتیدی نظیر علی تجویدی، خوشدل و قیصر امین پور، معینی کرمانشاه و بیژن ترقی بوده است. در حال حاضر هنوز هم شنونده رادیو و آثار ماندگارش هستم.

  • 0

  اینستاگردی

  استایل متفاوت آقای بازیگر + عکس

  حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون اینستاگرامش را با عکسی از ظاهر جدید خود در لباس محلی سیستان و بلوچستان به روز کرد.

  • 0

  نظرسنجی جام‌جم از 50 چهره مطرح هنری و ورزشی درباره برنامه‌های نوروزی تلویزیون

  نوروز تلویزیون از چشم ستاره‌ها

  تلویزیون امسال هم طبق روال هر سال برنامه‌های مختلفی را روانه آنتن نوروزی کرد، اما نوروز 97 حسن ویژه‌ای نسبت به دیگر سال‌ها داشت و این که تلاش شده بود با بهره‌گیری از قالب‌های مختلف برنامه‌سازی، به خواسته‌ها و سلایق مختلف مخاطبان پاسخ داده شود.

  • 0

  اینستاگردی

  تصاویر دیده نشده از پشت صحنه سریال «پایتخت»

  نادر فوقانی، عکاس سینما و تلویزیون که سریال تلویزیونی «پایتخت» را عکاسی کرده است، اینستاگرامش را با تصاویر جالبی از پشت صحنه این مجموعه به روز کرد که دیدنش خالی از لطف نیست.