لوگوی جام جم سیما
  • 0

  جام‌جم نقش صداوسیما در حمایت از کالای ایرانی را بررسی می‌کند

  رسانه ملی، پای کار تولید ملی

  عصر 31 اردیبهشت‌ماه بود که نشست هم‌اندیشی حمایت از کالای ایرانی در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد و در این هم‌اندیشی جمع کثیری از صاحبان صنایع و تولیدکنندگان داخلی، تعدادی از مسئولان کشور از جمله رئیس رسانه ملی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت به بیان نظرها و اندیشه‌های خود در راستای حمایت از کالای ایرانی پرداختند.

  • 0

  در گفت وگوی جام‌جم با مدیرکل فرستنده‌های تلویزیونی صدا و سیما بررسی شد

  آیا مشکل پخش سراسری جام‌جهانی حل می‌شود؟

  فوتبالدوست هم که نباشی، مسابقات ملی و جامجهانی برایت چیز دیگری است و حتما این روزها تب و تاب نزدیک شدن به جامجهانی 2018 روسیه را میان اطرافیانت حس کردهای. در میان این تبوتاب و انتظار شیرین یک نگرانی هم وجود دارد.

  • 0

  آقای معلم در صبح جمعه با شما

  حسین محب اهری از دیگر بازیگران صبح جمعه با شماست که با شخصیت آقا معلم با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کند. آقا معلمی شیرین که با شخصیت معروف و محبوب او در برنامه تلویزیونی مبصر پنج ساله تفاوت‌های بسیاری دارد.

  • 0

  «همراز» اولین سریال «سی سریال»

  سریال تلویزیونی «همراز» ساخته سامان مقدم در دومین قسمت از مجموعه «سی سریال» شبکه چهار پخش و تحلیل می شود.

  • 0

  به بهانه ورود کیانوش عیاری به 67 سالگی

  یک کارگردان جزئی‌نگر

  کیانوش عیاری، کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون است که تا امروز آثار متفاوتی خلق کرده که هر کدام از آنها رنگ و بوی خودش را دارد. با این که تعداد کارهای او در تلویزیون محدود است، اما کارهایش ماندگار شده است. مگر می‌شود نام دکتر قریب شنیده شود و مخاطبان تلویزیون به یاد سریال خوش ساخت روزگار قریب نیفتد یا سریال هزاران چشم که توانست نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کند. او از چند ماه پیش هم کارگردانی مجموعه تلویزیونی 87 متر را برای شبکه یک آغاز کرده و تلاش دارد باز هم یک اثر ماندگار دیگر خلق کند. به بهانه سالروز تولد عیاری به روحیات و کارهایش پرداخته‌ایم.

  • 0

  گزارش جام جم از مجموعه ماه‌ رمضانی شبکه 2 سیما

  به نام «پدر»

  زمانی که مخاطبان تلویزیون نام مهدی سلطانی را در تیتراژ مجموعه تلویزیونی «در مسیر زاینده‌رود» دیدند، تصور نمی‌کردند او به این زیبایی نقش یک پهلوان افتاده حال را خلق کند. سلطانی پیش از این سریال در دیگر آثار تلویزیونی هم بازی کرده بود، اما با «در مسیر زاینده‌رود» بخش عمده‌ای از توانمندی‌هایش را به رخ کشید.

  • 0

  یک روز مهمان عوامل برنامه «صبح جمعه با شما»

  دوباره صبح جمعه با شماست!

  شاید به تصور برخی ها، رادیو رسانه‌ای ساده است، ولی با گرفتن یک موج در همین رسانه ساده می‌توان وارد دنیای رنگارنگی شد؛ دنیایی مملو از صداهای مختلف، صداهایی که خاطرات زیبایی را در ذهن زنده می‌کند. درباره این خاطرات می‌توان ساعت‌ها صحبت کرد و یکی از آنها مربوط به برنامه «صبح جمعه با شما» می‌شود که صبح‌های جمعه از رادیو ایران پخش می‌شد.

  • 0

  تیپ متفاوت علی ضیا + عکس

  عکسی که علی ضیا مجری مشهور ایرانی، در صفحه شخصی خود منتشر کرده است را می بینید.

  • 0

  از گوینده «پوآرو» تجلیل شد

  دوبلورها مظلومند

  استاد منانی در فیلم‌ها، مجموعه‌ها و انیمیشن‌های بسیاری حرف زده‌ است؛ مجموعه‌هایی مثل پوآرو (به جای هرکول پوآرو)، پرستاران (به جای فرانک)، بهترین سال‌های زندگی ما (به جای فردریک مارچ)، زبل‌خان (به جای زبل‌خان)، ماجراهای گالیور (به جای گلام با تکیه کلام من می‌دونم).

  • 0

  جام‌جم نمونه‌هایی از جوانگرایی در مسئولیت‌های اثرگذار کشور را بررسی می‌کند

  نوبت دهـه شصتی‌ها

  امروز روز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) است و به همین مناسبت هم روز جوان نام گرفته است. از قضا یکی دو روز قبل علی‌اصغر پورمحمدی، مدیر با سابقه شبکه سه سیما جایش را به یکی از مدیران جوان و دهه شصتی داد؛ علی فروغی مدیر جوانی که پیش از این ریاست مرکز بسیج صدا و سیما را به عهده داشت. شاید همین تلاقی بود که باعث شد دقیق نگاه کنیم و ببینیم که این روزها جوانگرایی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است و دهه شصتی‌ها دارند جایشان را میان مدیران با تجربه پیدا می‌کنند.