لوگوی جام جم سیما
  • 0

  روایت رضا ایرانمنش از حضورش در شبکه‌های اجتماعی

  گام اول فرهنگ‌سازی را مسئولان بردارند

  رضا ایرانمنش این روزها علاوه بر سر کردن با بیماری‌ها و عوارض ناشی از مجروحیتش، مشغول نوشتن یک فیلمنامه است. این بازیگر، نویسنده و کارگردان حضور در بیش از 60 فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی را در کارنامه بازیگری خود دارد. موج و صخره، وفا، ستایش و... از جمله سریال‌های تلویزیونی است که ایرانمنش در آن‌ها ایفای نقش کرده است. او مدتی است از فعالیت‌هایش در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کاسته است. با ایرانمنش درباره فرهنگ‌سازی استفاده صحیح و بهینه از این شبکه‌ها به گفت‌وگو نشستیم.

  • 1

  گفت‌وگو با محمدهادی قمیشی، بازیگر

  ورود تلویزیون به ایدز اتفاق خوبی است

  محمدهادی قمیشی متولد سال 1340 است. او سال 1362 به دانشکده هنرهای زیبا ی دانشگاه تهران راه یافت و در رشته نقاشی مشغول تحصیل شد.

  • 1

  کافه‌ میرداماد

  هومن حاج‌عبداللهی: صرفه‌جویی می‌کنم تا محتاج نشوم

  می‌گوید به آینده امیدوارم چون جوری کار می‌کنم که هم از کیفیت کارم راضی باشند و هم از اخلاقم. هومن حاج‌ عبداللهی که با گویندگی عروسک پنگول معروف شد، با حضور در سریال پایتخت و بازی در نقش رحمت به شهرت رسید و در حرفه بازیگری هم جایگاه خود را پیدا کرد.

  • 1

  بزرگانی که دیگر نیستند

  اگر سال‌های پس از ساخت یک مجموعه نمایشی، عدد بگیرد و شماره بیندازد آن اثر کارکرد دیگری نیز پیدا می‌کند و به قاب خاطره‌ای خواهد ماند مملو از یاد و خاطره هنرمندانی که روزگاری بودند و حالا دیگر نیستند، به جبر زمان و سرنوشت محتومی که در انتظار همه است، به نوبت.

  • 0

  اکبری مبارکه، بازیگر نقش ابن‌ملجم:

  از این نقش وحشت داشتم

  سریال امام علی(ع) از موفق‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی در سه دهه اخیر است که در خاطر مردم هم ماندگار شده؛ این ماندگاری علاوه بر داستان سریال که مربوط به امام اول شیعیان است، مدیون کارگردانی قوی و بازی بازیگرانی برجسته و حرفه‌ای نیز هست. کریم اکبری مبارکه، یکی از این بازیگران است که توانست با بازی در قالب شخصیت ابن‌ملجم مرادی، نقشی ماندگار در تاریخ تلویزیون از خود به یادگار بگذارد.