لوگوی جام جم سیما
  • 0

  صداهای ماندگار از کار در قدیمی‌ترین رسانه می‌گویند

  وقتی تمام وجودشان «صدا» می‌شود

  گرچه روز به روز به تعداد رسانه‌ها افزوده و بازارشان داغ می‌شود، اما هنوز رادیو در میان شنوندگان قدیمی و نسل نو جایگاهش را حفظ کرده است. رادیو مانند بزرگ‌تر خانه است؛ پدربزرگی که هنوز به برکت حضوش نیاز، به مهرش عادت و به نفس‌های گرمش علاقه داریم. این‌که رادیو امروز در میان انبوه رسانه‌های تازه از راه رسیده و جذاب، پابرجا ست را می‌توان در ویژگی‌های منحصربه‌فرد این رسانه و از همه مهم‌تر وجود حرفه‌ای‌ها در آن دانست. پیشکسوتانی که نفس گرمشان،‌ چراغ رادیو را روشن نگه داشته و به آن عزت بخشیده است.

  • 0

  رادیو معارف راه‌های دستیابی به حلاوت در عبادت را بررسی می‌کند

  «بهشت اجابت» همراه با سحرخیزان

  رادیو معارف همزمان با آغاز بهار قرآن با برنامه «بهشت اجابت» همراه با سحرخیزان این شبکه است.

  • 0

  شبهای ماه مبارک رمضان از برج میلاد پخش می شود

  موج جوونی با شعار «بهترین نیستیم اما متفاوتیم»

  «موج جوونی» که بیش از این با هدف شعار سال، پیگیری مطالبات مردم، و معرفی پتانسیل های گردشگری به بیش از صد شهر و روستا سفر کرده و بصورت استیج در میان مردم اجرا شده است، به مناسبت ماه مبارک رمضان هر شب در قالب جنگ از برج میلاد تهران در حضور بیش از دو هزار ببیننده حضوری اجرا می شود.

  • 0

  از هنگامه باران تا ویژه برنامه های سالروز رحلت امام خمینی (ه)

  رادیو ایران با ویژه برنامه هایی لحظات عرفانی را برای کسانی که نمی توانند در مراسم شب های قدر حضور پیدا کنند، ایجاد نموده همچنین بیانات مقام معظم رهبری در بیست و نهمین سالروز وفات حضرت امام از حرم مطهر آنحضرت به طور زنده و مستقیم پخش می شود.

  • 0

  رادیو، «یار ششم» فوتسال بانوان

  اهمیت ورزش بانوان از جنبه‌های گوناگون بر هیچ کس پوشیده نیست. به جز فواید کلی ورزش همچون تندرستی و شادابی، اهمیت دادن به ورزش قهرمانی بانوان می‌تواند نمودی از فعالیت عمومی زنان کشور اسلامی ایران در عین حفظ شئونات فرهنگی، دینی و مذهبی در عرصه ملی و جهانی باشد و در عین حال باعث افزایش شور و نشاط در جامعه، بویژه میان بانوان ایرانی شود.