لوگوی جام جم سیما
  • 0

  نوازش مارش های نظامی در «عندلیب»

  رادیو ایران در برنامه تخصصی موسیقی خود به واکاوی تاریخ پیدایش و تحول موسیقی ها و مارشهای نظامی و تاثیر اینگونه از موسیقی در فرهنگ جوامع مختلف می پردازد.

  • 0

  رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به رادیو گفتگو می آید

  گفتگوی اقتصادی رادیو گفتگو که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، نهم مرداد در قالب نشست خبری میزبان دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خواهد بود.

  • 0

  گفتگو با روستائیان موفق ایرانی دربرنامه «راهی به آبادی»

  رادیو ایران در سفر رادیویی خود به اقصی نقاط کشور در برنامه «راهی به آبادی» گفتگوهایی دارد با مردان و زنان تولید کننده برتر بخش کشاورزی ،زارعین ،باغداران ،دامداران ،صنایع دستی روستایی، تعاونی های روستایی و ...آشنایی با روستاها و روستایی به موقعیت جغرافیایی ،استعداد منطقه و توان تولید داخلی می پردازد.

  • 0

  برنامه بیدار باش از رادیو تهران روی آنتن می‌رود

  تهران خواب ندارد!

  رادیو در این عصر پرشتاب، یکی از رسانه‌های سریع در انتقال پیام است. در مقایسه با دیگر رسانه‌های نوشتاری و تصویری،‌ رادیو در انتقال پیام مورد نظر می‌تواند در مدت کوتاه اخبار مختلفی را در سطوح ملی و بین‌المللی به مخاطبان برساند، حال آن که رسانه‌های دیگر نیازمند فراهم آوردن مقدماتی هستند که مستلزم صرف زمان بیشتری است. ویژگی‌هایی از این دست باعث شده است تا رادیو به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌ها هنوز در جوامع مختلف مورد توجه و هواداری باشد.

  • 0

  روی آنتن رادیو گفتگو بشنوید؛

  مزایا و معایب تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه

  مناظره اجتماعی که به چالش موضوعات روز اجتماعی اختصاص دارد، نهم مرداد مزایا و معایب تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه را با حضور کارشناسان تحلیل و بررسی می کند.

  • 0

  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران:

  کنترل معاینه فنی تمامی خودروها از اول آبان / مسئولین وارد خط ویژه نشوند

  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: از اول آبان ماه خودروهایی که نیاز به معاینه فنی دارند توسط همه دوربین ها در سطح تهران به صورت 24 ساعت از (شبانه روز) کنترل می شوند.

  • 0

  ایران ساز در رادیو ایران پهلو گرفت

  رادیو ایران با دعوت از محققان، کار آفرینان و تولید کنندگان صنایع داخلی در برنامه جدید«ایران ساز» به بیان پیشرفتها و تولیدات صنایع داخلی پس از انقلاب اسلامی می پردازد.

  • 0

  تولید آب معدنی تقلبی صرفه اقتصادی ندارد

  دبیر انجمن تولید کنندگان آب آشامیدنی و آب معدنی با حضور در برنامه «ذره بین» رادیو تهران گفت: تولید آب معدنی تقلبی و غیراستاندارد به هیچ‌وجه صرفه اقتصادی ندارد.