لوگوی جام جم سیما
  • 0

  برنامه سکانس صدا روزهای پنجشنبه ساعت 10 صبح از رادیو صبا پخش می‌شود

  پاتوق صدامخملی ها

  رادیو صبا با محوریت شادی‌آفرینی و امیدبخشی به مخاطبان راه‌اندازی شده و از همان زمان تا به امروز تلاش داشته برنامه‌های متنوعی را پخش کند. این شبکه رادیویی اواخر سال 96 برنامه سکانس صدا را با هدف قدردانی و تکریم از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه دوبله روانه آنتن کرده و تا به امروز ادامه دارد.

  • 0

  واکاوی بحران جمعیت در «فرزندان ایران»

  گروه سیاسی رادیو ایران در برنامه «فرزندان ایران» به واکاوی بحران جمعیت در ایران، پتانسیل جوان ها به عنوان عامل توسعه و همچنین بررسی طرح تعالی خانواده در مجلس شورای اسلامی می پردازد.

  • 0

  رادیو فصلی ترتیل افتتاح شد

  رادیویی برای انس قلوب مومنین با قرآن

  مراسم افتتاح رادیو فصلی ترتیل، در آستانه آغاز رمضان ماه نزول قرآن، صبح روز گذشته در استودیو شماره 8ساختمان شهدای رسانه ملی برگزار شد.

  • 0

  آقای معلم در صبح جمعه با شما

  حسین محب اهری از دیگر بازیگران صبح جمعه با شماست که با شخصیت آقا معلم با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کند. آقا معلمی شیرین که با شخصیت معروف و محبوب او در برنامه تلویزیونی مبصر پنج ساله تفاوت‌های بسیاری دارد.

  • 0

  معاون صدای رسانه ملی خبر داد:

  تدارک بیش از 3 هزار برنامه رادیویی برای ماه مبارک‌ رمضان

  حمید شاه‌آبادی، معاون صدای رسانه ملی در نشست خبری با حضور مدیران شبکه‌های رادیویی و اصحاب رسانه از تدارک بیش از 3 هزار برنامه رادیویی برای ماه ‌مبارک رمضان خبر داد.

  • 0

  عیادت جمعی از مدیران معاونت صدا از گوینده جانباز رادیو

  درپی بستری شدن محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده وگزارشگر رادیو و تلویزیون در یکی از بیمارستانهای تهران، قائم مقام معاونت صدا، مدیر روابط عمومی رادیو و جمعی دیگر از مدیران این رسانه، ضمن عیادت از این گوینده جانباز رادیو، از نزدیک در جریان درمان بیماری وی قرار گرفتند.

  • 0

  پیشنهادهای رادیو ایران برای آخر هفته

  کوی نشاط، پارک ساعی و «یک دو صدا »

  شبکه رادیویی ایران به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب«کوی نشاط» به موضوع کتاب و کتابخوانی، سرانه مطالعه و شلوغی بی جهت نمایشگاه کتاب در قالب نمایش هایی چون «بزرگ فامیل»با بازی رضا ناجی ،«زنگ انشاء» با بازی امیر پارسی ،«مهندس جو ساز » با بازی تورج نصر ،«شیرین و فرهاد» با بازی فرهاد بشارتی و مریم شایسته ،«کمال و مهین» با بازی مرضیه صدرایی و ارسلان جولایی می پردازد.

  • 0

  یک روز مهمان عوامل برنامه «صبح جمعه با شما»

  دوباره صبح جمعه با شماست!

  شاید به تصور برخی ها، رادیو رسانه‌ای ساده است، ولی با گرفتن یک موج در همین رسانه ساده می‌توان وارد دنیای رنگارنگی شد؛ دنیایی مملو از صداهای مختلف، صداهایی که خاطرات زیبایی را در ذهن زنده می‌کند. درباره این خاطرات می‌توان ساعت‌ها صحبت کرد و یکی از آنها مربوط به برنامه «صبح جمعه با شما» می‌شود که صبح‌های جمعه از رادیو ایران پخش می‌شد.