لوگوی جام جم سیما
  • 0

  با تهیه‌کننده برنامه من و شما

  جذابیت یک تجربه تازه

  «من و شما» نام برنامه‌ای از شبکه «شما» است که فصل اول خود را با موفقیت گذراند. این برنامه به تهیه‌کنندگی هادی قندی و با اجرای آرش ظلی‌پور هر جمعه حوالی ساعت 2 تا 4 روی آنتن رفت.

  • 0

  با حمیدرضا آذرنگ، بازیگر سینما و تلویزیون

  چیزی در بازیگری کم نمی‌گذارم

  حمیدرضا آذرنگ بعد از درخشش در تئاتر در سال‌های اخیر حضور موفقی در سینما و تلویزیون داشته است.

  • 0

  گفت‌وگو با کیانو ریوز، بازیگر مطرح جهان

  وقت زیادی برای کتاب خواندن ندارم

  کیانو ریوز ازجمله بازیگران موفق سینماست که هر چند وقت یک بار، با یک کار موفق به روی پرده برمی‌گردد. در دو سال اخیر، تماشاگران او را در قالب کاراکتر جان در فیلم دو قسمتی «جان ویک» دیده‌اند.

  • 0

  آثار کودک و نوجوان و شخصیت‌های ماندگار

  قهرمان‌های روزهای کودکی

  بخش مهمی از مخاطبان شبکه‌های تلویزیونی را کودکان و نوجوانان تشکیل می‌دهند که میلیون‌ها نفر را شامل می‌شوند.

  • 0

  کارشناسان از موفقیت خندوانه می‌گویند

  به شیرینی یک هندوانه رسیده

  اگر سرگرم‌سازی را یکی از اصلی‌ترین کارکردهای تلویزیون و ویژگی‌های رسانه‌های دیداری بدانیم آن وقت می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این رسانه در کنار کارکردهایی چون اطلاع‌رسانی و آموزش، نقش قابل‌توجهی در پرکردن اوقات خالی مخاطب و خلق لحظه‌های خوب و لذتبخش داشته باشد.

  • 0

  با پرویز فلاحی‌ پور، بازیگر سینما و تلویزیون

  یاور شب دهم، یک لوطی با مرام بود

  پرویز فلاحی‌ پور از جمله بازیگران پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون است که در نقش‌های مهم و تأثیرگذاری حضور پیدا کرده و توانایی ایفای نقش‌های مثبت مثل وکیل آرمانخواه و اصولگرای «دلنوازان» و شخصیت خاکستری دزد خرده‌پا در سریال «اگه بابام زنده بود» را دارد.

  • 0

  گزارشی از پشت صحنه برنامه رادیویی «تمام قد»

  آشنایی با فرهیختگان در رادیو

  مفاخر و بزرگان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین سرمایه‌های ملی هر ملتی محسوب می‌شوند، چهره‌های ماندگاری که در بخش‌های مختلف از فرهنگ و هنر، شعر، ادبیات نمایشی، پزشکی، علوم و فناوری گرفته تا موسیقی، مینیاتور، رسانه، داستان‌نویسی، صنایع دستی، ورزش، ایثار و شهادت و... توانسته‌اند قدعلم کنند و در حوزه کاری خود مطرح شوند.

  • 0

  ارزش‌ افزوده یک برنامه دیدنی

  الف: آثار مستند همیشه به خاطر پرداختن بدون واسطه به موضوع برای مخاطب جذاب بوده است. برخی از آثار مستند هم اساسا به خاطر نوع سوژه‌شان چنان جذاب و البته حساس‌برانگیزند که ممکن است در نگاه اول به خاطر پاره‌ای حساسیت‌ها امکانی برای دیده شدن نداشته باشند.

  • 0

  قصه سیمرغ و سوختن در تابستان داغ

  سینمای ایران در چند سال گذشته رویکردی متفاوت برای تولیداتش در پیش گرفته است. دیگر ساختن فیلم اول چندان هم کار سختی نیست و انگار به نظر می‌رسد هیجان پیدا کردن یک استعداد یا ایده جدید خیلی از تهیه‌کنندگان را وسوسه می‌کند به جای آن که در یک شرایط طبیعی فیلم بسازند سراغ فیلم‌های اول بروند.

  • 0

  سفر پرماجرای خانواده کریم

  یکی از راه‌های موفق و امتحان پس داده در جذب مخاطب، تولید سریال با مضامین متنوع است که سرانجام شبکه نسیم را هم در این مسیر به حرکت واداشت.

  • 0

  تابستان و تلویزیون از خندوانه تا سفر در خانه

  فصل تابستان برای شبکه‌های مختلف تلویزیونی از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که از یک سو دانش‌آموزان و همچنین دانشجویان تعطیلات خود را آغاز کرده و وقت کافی برای تماشای برنامه‌های مختلف دارند.

  • 0

  گفت‌وگوبا حسین زمانی، بازیگر با سابقه تلویزیون

  نقش‌های خوبم را در تلویزیون بازی کرده‌ام

  خیلی از بازیگران در دوران کاری خود بیشتر در قالب یک نقش ثابت برای مخاطبان شناخته شده و توانسته‌اند به شهرت و محبوبیت برسند.

  • 0

  گزارشی از برنامه رادیویی شمعدانی

  روایت‌های شیرین زندگی با رادیو

  شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی به مناسبت‌های مختلف ویژه برنامه‌های متنوع و متعددی را تدارک می‌بینند تا مخاطبان بیشتر با رویدادها و رخدادها و البته سیره و زندگی ائمه اطهار آشنا شوند.

  • 0

  با ایرج راد، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون

  فیلمنامه‌ها، سرسری نوشته می‌شود

  ایرج راد فعالیت هنری‌خود را از دهه 40 و 50 در تئاتر در کنار بزرگانی نظیر علی نصیریان، حمید سمندریان، داوود رشیدی و جمشید مشایخی آغاز کرد.