لوگوی جام جم سیما
  • 0

  آرام باش و تا منفی 7 بشمار

  رامتین لوافی، یکی از فیلمسازانی است که در عرصه بین‌المللی سینما آثارش با اقبال روبه‌رو شده، اما در داخل کشور هنوز مجالی برای اکران آثارش نیافته است.

  • 0

  نت‌های فجرآماده نواختن

  در شرایطی که این روزها بازار سینما و فیلم حسابی گرم است و خبرهای آن دیگر هنرها را تحت‌الشعاع قرار داده است، اما آرام آرام هنرمندان موسیقی سازهای خود را کوک می‌کنند تا ده روز دیگر نت‌های بیست‌وهشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر نواخته شود.

  • 0

  لطفا در این مکان با تلفن همراه صحبت نکنید

  شب گذشته برای دیدن یکی از فیلم‌های جشنواره فجر به برج میلاد تهران رفته بودم، همان‌طور که در این چند روز احتمالا خوانده یا شنیده‌اید کسانی که به سینمای برج میلاد می‌آیند اغلب در گروه مخاطبان خاص قرار دارند، یعنی حاضران در این سینما بیشتر اهالی رسانه، منتقدان، فیلمسازان و مهمانان و مدیران جشنواره هستند.

  • 0

  روی خط جشنواره فیلم فجر

  نشست‌های جنجالی

  برج میلاد در روز سوم جشنواره فیلم فجر شاهد نشست‌های جنجالی بود. این جلسات که اغلب مکانی برای مباحثه یا حتی منازعه اهالی رسانه و سینماگران است، به محل بحث و جدل عوامل فیلم با یکدیگر تبدیل شد.

  • 0

  از هفته آینده اکران می‌شود

  اکران عمومی « برف روی کاج‌ها»

  اکران عمومی «برف روی کاج‌ها» ساخته پیمان معادی از بیست و سوم بهمن آغاز می‌شود.

  • 0

  وزیر ارشاد خبر داد:

  رقابت 2037 شاعر در جشنواره شعر فجر

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از رقابت 2037 شاعر ایران و 15 کشور در هفتمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر خبر داد و گفت: این رویداد ادبی علاوه بر رقابت، فرصت مغتنمی برای تعامل و تبادل نظر میان شاعران و اهالی ادب و شعر است.

  • 0

  سایه ‌روشن گالری‌داری

  اگر می‌خواستی در سال‌های دور به تماشا یا خرید یک اثر هنری بروی حتما باید سری به منزل نقاشان، مجسمه‌سازان، طراحان و... می‌زدی و با خود هنرمند تعاملات هنری را انجام می‌دادی. در واقع، هر هنرمندی گالری‌دار خودش بود و خود او بود که آثارش را به دیگری می‌فروخت؛ همانند کمال‌الملک که هیچ‌کسی غیر از خودش اثرش را نفروخت.

  • 0

  روی خط جشنواره فیلم فجر

  روزهای بدون پدیده

  در روزهای ابتدایی سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، اهالی رسانه با دیدن برخی فیلم‌های نه چندان خوب دلسرد شدند و با پدیده‌ای روبه‌رو نبودند.