لوگوی جام جم سیما
  • 0

  پوستر رسمی اسکار 2013 رو نمایی شد

  آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا -اسکار- از پوستر ویژه هشتاد و پنجمین دوره این رویداد سینمایی رونمایی کرد.

  • 0

  گران‌ترین طلاق‌ها

  فرش قـرمز برای طلاق!

  دنیای تبلیغاتی غرب، دنیای دیگری است، بدون هیچ ارزشگذاری خاصی روی بد بودن و خوب‌بودنش، تنها دنیای دیگری است و همین نکته معلوم می‌کند معیارها در این دنیای رویاگونه شکل متفاوتی به خود می‌گیرد. هنجارها گاه در این دنیا ناهنجاری تلقی می‌شود و در مقابل، ناهنجاری‌های بیرون از این وادی در این دنیای وارونه هنجار می‌شود.

  • 1

  فیلم

  درسی برای بداخلاقی‌ های سیاسی

  نیاز به شرح و توصیف نیست.خودتان ببینید که چگونه باید قدردان آنها بود.قدردان آنهایی که بی هیچ چشمداشتی فرزندانشان را به دیار عاشقان فرستادند و پر کشیدن و پر پر شدند تا ما اکنون در لوای دلاوری‌های آن بزرگواران،پاسدار حرمت خون شهیدان و خانواده‌هایشان باشیم.درسی است برای همه ما که در این فضای غبارآلود اخلاق،بتوانیم به خود آییم. آیا توانسته‌ایم؟!

  • 0

  ماجراجویی مستر بین در قالب انیمیشن

  موفقیت مجموعه تلویزیونی «مستر بین» به قدری بالا بود که صنعت تلویزیون انگلستان تصمیم گرفت‌ یک مجموعه انیمیشن براساس ماجراجویی‌های بانمک این شخصیت کمدی و بی‌دست و پا خلق کند. این مجموعه انیمیشن در سال 2000 با نام مستر بین تولید و پخش شد که هم‌اکنون از شبکه پویا نیز در حال پخش است.

  • 0

  وقتی آوای دوست، سوهان روح می‌شود

  مشکلات صدابرداری در کشور ما آنقدر عادی شده است که همه می‌دانند در میانه یک سخنرانی مهم یا اجرای زنده یک برنامه کاملا طبیعی است که میکروفن‌ها کار نکنند و برنامه برای دقایق یا ثانیه‌هایی دچار اختلال شود.

  • 0

  وقتی زندگی خصوصی یک کالای اقتصادی می‌شود

  انسان بی‌مأوا

  در یک نظام اقتصادی پیچیده لیبرالی با بازار آزاد، حساس و ملتهب که نظام عرضه و تقاضای صرف بر آن حاکم است و پول خود کنترل‌کننده خود است، رقابت تنگاتنگ ـ به همراه تلاش برای سلیقه‌سازی ـ برای جذب مخاطب بیشتر، حرف اول را می‌زند. در چنین شرایطی اقتصاد همه چیز می‌شود و همه چیز اقتصادی‌است، حتی زندگی خصوصی!

  • 1

  گزارشی از طلاق‌های هالیوودی

  طلاق، مد روز هالیوود

  ازدواج‌های پرشور و پر سر و صدا می‌کنند. مثلا یک عروسی هفت شبانه‌‌روز در هند یا یک مراسم آنچنانی در سواحل هاوایی. البته خرج زیادی برمی‌دارد که خب همه‌اش از جیبی که در هالیوود پرپول شده تأمین می‌شود. همه رسانه‌های کاغذی و اینترنتی، صفحات اصلی‌شان را به ماجرای ازدواج آنها اختصاص می‌دهند.

  • 0

  جوان‌باوری شعار جشنواره موسیقی فجر

  دبیر جشنواره موسیقی فجر گفت: با شعار جوان باوری و جوان پروری آغاز کردیم و با امید به خداوند متعال با همین شعار نیز ادامه خواهیم داد، به امید روزی که جوانان شایسته این سرزمین زمام اداره و هدایت این فعالیت را در دست بگیرند.

  • 0

  آغاز پخش رسمی و سراسری شبکه‌های سلامت و تماشا

  پخش رسمی و سراسری شبکه‌های تلویزیونی «سلامت» و «تماشا» آغاز شد.پیش از این،دو شبکه سلامت و تماشا به طور آزمایشی پخش می‌شد که از این پس هموطنان می‌توانند در دیگر شهرهای کشور برنامه‌های آن را ببینند.

  • 0

  نماز، تبلور تمام باورهای اصیل و مهم اسلامی است

  حضور​ خلوت انس

  اکثریت ادیان دارای قواعد و قوانینی هستند که پیروی از آنها در چارچوب آن دین واجب دانسته می‌شود. دین اسلام نیز از این قاعده مستثنی نیست.