لوگوی جام جم سیما
  • 0

  رئیس رسانه ملی در آیین اختتامیه بیست ­ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما تاکید کرد:

  شفاف­ سازی، بیان روایت درست از وقایع و صداقت با مخاطب مهم ترین رسالت رسانه­ ها

  رئیس رسانه ملی در آیین اختتامیه بیست­ ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما، شفاف­ سازی، ارائه روایت درست از وقایع و صداقت با مخاطب را به عنوان مهمترین وظایف رسانه ­ها برشمرد.

  • 0

  تحلیل زوج درمانی در شبکه سلامت

  برنامه «همین امروز، همین امشب» با هدف پاسخ به سوال های متداول پزشکی و بهداشتی مخاطبان هر روز در دو نوبت صبحگاهی و دو نوبت عصرگاهی روی آنتن شبکه سلامت سیما می رود.

  • 0

  دکترعلی عسکری در نشست هم اندیشی با جمعی از هنرمندان کشور اعلام کرد؛

  آمادگی کامل رسانه ملی برای حمایت از نگارش فیلمنامه های فاخر

  رئیس رسانه ملی در نشست هم اندیشی با هنرمندان ضمن تاکید بر ضرورت و اهمیت آغاز نهضت فیلمنامه نویسی در کشور تصریح کرد: ما از جهت تامین منابع مالی برای نوشتن فیلم نامه های فاخر و سوژه های جذاب آمادگی کامل داریم و از هنرمندان کشور می خواهم کارهای خود را با جدیت در این زمینه شروع کنند.

  • 0

  بیماران کلیوی حتما ببینند

  برنامه «مادر، کودک، تندرستی» برای پاسخ به نیاز و خواست مخاطبان طراحی و تولید می شود و با اجرای ژیلا امیر شاهی روی آنتن می رود.

  • 0

  پر و بال هدهد رسانه ملی برای استان‌ها

  صعود از کوهرنگ تا اوج

  ‌‌برگزاری جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، نقش مهمی در توسعه فراگیر و ارتقای کیفی و کمی مراکز استانی صدا و سیما دارد.

  • 0

  نگاهی به تشابه‌های 2 سریال «تنهایی لیلا» و «پدر» به نویسندگی حامد عنقا

  2 لیلای تنها

  نیمی از قسمت های سریال پربیننده «پدر» پخش شده و همچنان چه در فضای عمومی و چه در عرصه رسانه‌ای، بحث درباره آن داغ است. این توان در خلق جاذبه برای مخاطب به چند عامل بازمی‌گردد که پس از هنر کارگردان کاربلد این مجموعه بهرنگ توفیقی، قلم پخته و گیرای حامد عنقا برجسته‌ترین عامل است؛ قدرتی که از سال‌ها تجربه کردن در عرصه مطبوعات و تصویر می‌آید.

  • 0

  معاون امور استان‌های صدا و سیما:

  جشنواره تولیدات مراکز فرصتی برای رقابت و یادگیری است

  معاون امور استان‌های صدا و سیما گفت: جشنواره تولیدات مراکز فرصتی برای رقابت سالم و سازنده، یادگیری، آموزش، انتقال تجارب و دانش و نیز کشف استعدادهای جوان و جدید است.

  • 0

  درمان آکنه با نسخه شبکه سلامت

  اکثر افراد این تجربه را داشته‌اند که روی پوست صورت خود با جوش‌های متعددی مواجه شده اند و با ترکاندن آن یا استفاده از داروهای غیرنسخه‌ای این مشکل را تشدیدکرده‌اند. اما گاهی به رغم راهکارها و اقدامات متعدد، این جوش‌های ظاهر شده روی پوست همواره تشدید می شوند و گاها این پرسش مطرح می‌شود که چگونه می‌توان از آکنه رهایی پیدا کرد؟

  • 0

  حقایقی درباره دارو

  مستند تماشایی «حقایقی درباره دارو» محصول کشور انگلستان امشب ساعت 22 روی آنتن شبکه سلامت سیما می رود.