stats
لوگوی جام جم سیما
  • 0

  سریالی اسیر تئوری‌ها

  بمبگذاری در دفتر حزب رستاخیز، اعدام انقلابی، نظام سرمایه‌داری، جریان ‌های سیاسی، مردم، آزادی، خلع سلاح و... شنیده شدن همه این واژه‌ها در مجموعه «رنج پنهان» نویدبخش تماشای یک مجموعه انقلابی بود که این شب‌ها روی آنتن شبکه یک است.

  • 0

  خاطره‌بازی جام‌جم با مجموعه «دزدان مادربزرگ»

  چند دزد و یک مادربزرگ مهربان

  روز عید غدیر خم بود و مادربزرگ که آینه و شمعدان و طاقچه‌ها را دستمال کشیده، حیاط و باغچه‌ها را آب‌پاشی کرده، لباس سبز سیدی‌اش را پوشیده و عیدی‌هایش را برای فرزندان و نوه‌ها در زرورق پیچیده بود، منتظر نشسته بود چشم به راه آمدن مهمانان. اما زنگ تلفنی که جای در به صدا درآمد، خبر از نیامدن یک‌یک مهمانان داد و مادربزرگ ماند و تنهایی....

  • 0

  گزارش جام‌جم از عملکرد 22 ساله مرکز پویانمایی صبا ، فرصت‌ها و موانع تولید انیمیشن

  در جست‌وجوی قهرمان‌های وطنی

  در کنار این همه قهرمان کارتونی از سیندرلا تا السا و باب اسفنجی تا بره‌ناقلا، حتی یک قهرمان، یک شخصیت کارتونی جذاب و دوست‌داشتنی وطنی نداریم که سهمی در خاطرات کودکی نسل‌های مختلف داشته باشد.‌ چرا؟!

  • 0

  واکنش هنرمندان به فاجعه سقوط هواپیمای یاسوج

  محمد علی کشاورز: متحیرم از این همه اتفاقات تلخ/ محسن چاوشی: سقوط میکردم، مهم نبود برات! + تصاویر

  به دنبال فاجعه ی سقوط هواپیمای ای تی آر شرکت آسمان ، هنرمندان و چهره های شاخص در فضای مجازی صفحات شخصی خود را متفاوت تر از همیشه به روز کردند.

  • 0

  کنداکتور استخری رادیو فرهنگ

  کنداکتور برنامه‌های رادیو فرهنگ به شکل استخری طراحی شده است. ابتدای استخر بخش کم‌عمق است و بعد به بخش عمیق منتهی می‌شود.

  • 0

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح کردند؛

  تلویزیون، مرجع مهم رسانه‌ای مردم

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی عملکرد رسانه ملی را در انعکاس راهپیمایی 22 بهمن ستودند.

  • 0

  سوگواره بانوی دو عالم در شبکه‌های سیما

  شبکه‌های سیما در سوگ شهادت بانوی دو عالم؛ حضرت فاطمه زهرا(س) و همگام با برگزاری مجالس عزاداری در سراسر کشور، ویژه برنامه‌های متعددی را برای بینندگان تدارک دیده و پخش می‌کنند.