• برای داشتن کمری باریک ماست بخورید

  دوشنبه 9 آذر 1394 09:58

  تب لاغری و کمر باریک این روزها داغ داغ است و اغلب خانم ها سخت در جست و جوی راه هایی هستند که در عین ساده بودن اثربخش هم باشند. بدون شک رعایت رژیم های مختلف یکی از همین شیوه های لاغری، رژیم هایی که اگر بدون آگاهی و بدون نظارت باشند منتهی به مشکلات پیچیده و دردناکی می شود.

 • 6 عامل اثرگذار بر جوانی و پیری پوست

  دوشنبه 9 آذر 1394 11:00

  بعضی افراد هستند که وقتی سنشان را می‌پرسیم اصلا باورمان نمی‌شود ‌آنچه می‌بینیم با آنچه می‌شنویم تطابق داشته باشد و به همین دلیل یا با شک و شبهه گمان می‌کنیم قصد مزاح دارد یا این‌که یک جمله را با تعجب و شگفتی می‌گوییم: «خوب مانده‌ای»! چگونه است که این بعضی افراد جوانتر از سنشان می‌نمایند بدون آن‌که به رسم این روزها سراغ جراحی‌های پرخرج و پردردسر بروند؟ چگونه است که پوست برخی افراد دیگر شکسته‌تر و پرچین‌وچروکتر از آنچه واقعا باید باشد به نظر می‌رسد؟

 • پیش به سوی زیبایی با میوه و سبزی

  دوشنبه 9 آذر 1394 11:30

  هر آنچه می‌خوریم تبدیل به موادی می‌شود که اثراتی بر بدن می‌گذارد. بر همین اساس می‌توان میوه‌ها و سبزیجاتی را ‌ یافت که به دلیل وجود مواد معدنی و مغذی، سرشار و غنی از عناصری است که پوست را بهبود می‌بخشد و در نتیجه سبب زیبایی و حفظ شادابی و طراوت آن می‌شوند.

 • درمان بیماری به شیوه مادربزرگ‌ها

  دوشنبه 9 آذر 1394 12:45

  عده‌ای ترجیح می‌دهند برای درمان هر ناراحتی‌ بلافاصله به پزشک مراجعه کنند و درمقابل عده دیگری هم همواره به درمان‌های خانگی که از مادرها و مادربزرگ‌ها یادگرفته‌اند، پایبندند.

 • شش راز زنان که هیچ وقت آنها را بیمار نمی‌کند

  دوشنبه 9 آذر 1394 12:30

  تحقیقات نشان می‌دهد زنانی که هشت ساعت یا بیشتر در شب می‌خوابند، به احتمال زیاد سه بار کمتر از دیگرانی که کمتر از 7 ساعت می‌خوابند، به سرماخوردگی مبتلا می‌شوند.

 • 5 خاصیت زیبایی چای

  دوشنبه 9 آذر 1394 13:45

  برای اینکه یک فنجان چای را دوست داشته باشید دلایل زیادی وجود دارد.

 • خواص شگفت انگیز انبه

  دوشنبه 9 آذر 1394 14:30

  میوه انبه دارای ویتامین C و بتاکاروتن بوده و علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن مصرف روزانه آن مانع از ایجاد عفونت‌های ویروسی و تومور در بدن می‌شود.

 • عادات بدی که کمر را نابود می کنند

  دوشنبه 9 آذر 1394 15:30

  بعد از سرماخوردگی، کمردرد بیشترین دردی است که افراد به دلیل آن به پزشک مراجعه می کنند. این بیماری تقریبا پنجمین دلیل بستری شدن افراد در بیمارستان هاست و سومین بیماری است که مردم به خاطر آن تحت عمل جراحی قرار می گیرند. 56 درصد افراد مبتلا به کمردرد به دلیل عادات بد روزانه مانند نوع خوابیدن به این درد دچار می شوند. شما نیز این عادات بد را شناسایی کنید تا کمردرد گریبان گیرتان نشود.

 • چگونه سیاهی دور چشم را از بین ببریم؟

  دوشنبه 9 آذر 1394 16:30

  سیاهی دور چشم و گودی چشم بدون شک ظاهر صورت را کمی زشت و خسته می‌کند. علت اصلی پدیدار شدن این حلقه‌ها کم خوابی است، اما برای از بین بردن این حلقه‌های تیره رنگ، حتی به طور موقتی، چه می‌توان کرد؟