• 7 آذر؛ روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

  صبح هفتم آذر 59، دشمن با تمام قوا از هوا و دریا در صدد بازپس‌گیری پایانه‌های نفتی «البکر» و «الامیه»‌ برآمد که روز قبل توسط دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به تسخیر در آمده بود؛ اما در یک مصاف نابرابر، ناوچه «پیکان» به تنهایی توانست تعداد دیگری از کشتی‌ها و هواپیماهای عراقی را از صحنه عملیات خارج کند.

 • بسیج و اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران

  بسیج که با فرمان بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شد همیشه در جهت دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی آماده بوده و می‌توان نقش و ضرورت بسیج را به‌عنوان یک نیروی مردمی، متکی به ایمان و فراگیر در تمامی عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، علمی و فرهنگی، نظامی، اقتصادی و فنی کشور به وضوح درک کرد.

 • تاثیر گزارش خاکستری آمانو بر اجرای برجام

  گزارش مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره موضوعات گذشته ایران و اتهامات بی‌اساسی که بین سال‌های 2000 و 2003 علیه برنامه هسته‌ای ایران مطرح کردند، قرار است تا چند روز آینده منتشر شود و این گزارش مبنای تصمیم‌گیری شورای حکام برای بستن پرونده‌ای خواهد بود که ابزاری در دست غرب برای فشار آوردن بر مردم ایران بوده است.

 • بورس ارز و برادر بزرگ‌تر

  در حالی که پس از کش و قوس‌های فراوان، سرانجام کلیات راه‌اندازی بورس ارز به تصویب رسیده، سوال این است که رفتار برادر بزرگ‌تر ـ دولت ـ با این بورس چگونه خواهد بود.

 • کافه‌ میرداماد

  بهروز رضوی: برای تربیت فرزند عمل لازم است نه حرف

  گوینده 68 ساله و پیشکسوت رادیو آن‌قدر سرد و گرم زندگی را چشیده که بازگو کردن تجربیاتش می‌تواند به جوان‌ها کمک کند تا بهتر بتوانند راه را از بیراهه تشخیص دهند.

 • قهرمان دوچرخه‌سواری ایران درگذشت +عکس

  دوچرخه سواری باز هم با یک تراژدی تلخ روبرو شد، مرگ یک دوچرخه سوار درحین تمرین.

 • واکسن در برخی بیماری‌ها مصونیت کامل ایجاد نمی‌کند

  ایمنی در کودکی و بزرگسالی با واکسن

  واکسن زدن از آن دست اقداماتی است که امروزه همه افراد از بدو تولد بر اساس برنامه واکسیناسیون عمومی نسبت به آن اقدام می‌کنند. به طوری که معمولا این روزها همه کودکان در شهرها و روستاها تا شش سالگی نسبت به بیماری‌های خطرناک و مزمن شایع، ایمنی پیدا می‌کنند.

 • لغو اجرای ارکستر سمفونیک در مسابقات جام باشگاه های کشتی جهان

  اجرای ارکستر سمفونیک تهران که قرار بود روز گذشته در محل برگزاری مسابقات جام باشگاه های کشتی جهان برگزار شود، لغو شد.

 • رتبه 101 ایران در دیجیتالی شدن جوانان

  براساس اندازه گیری های انجام شده از جوامع اطلاعاتی جهان، رتبه ایران در شاخص «جوان دیجیتالی» در بین کشورهای دنیا ۱۰۱ اعلام شده است.

 • ترس برادر مرگ است

  در این فیلم شاهد زنی خواهیم بود که با ترس و وحشت زیاد می خواهد با مگس کش یک عنکبوت را که روی دیوار اتاق جا خوش کرده است ،بکشد اما آیا موفق می شود یا نه. این فیلم را با هم ببینیم.

 • کار دزدکی نخست وزیر از چشم دوربین ها پنهان نماند

  دیوید کامرون نخست وزیر انگلستان هنگام سخنرانی جورج اوزبورن وزیر دارایی اش در مقابل نمایندگان مجلس عوام ، دزدکی تنقلاتی را داخل دهان گذاشت اما این کار از چشم دوربین های حاضر درصحن مجلس پنهان نماند. درواقع، ما نمی دانیم که خوردن چیزی در مجلس عوام انگلستان ممنوع است یا خیر.

 • فیلم عروسک های انفجاری دام جدید داعش برای کودکان بیگناه

  گروه تروریستی داعش در تازه ترین شگرد غیر انسانی خود تلاش کردند تا عروسک های بمب گذاری شده و حاوی مواد منفجره را وارد بغداد پایتخت عراق کنند.

 • نجات قاتل ایرانی با پرداخت دیه 300 میلیون تومانی

  مرد ایرانی که بعد از درگیری با شریک ترکیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای خود، او را به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید، با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت.

 • متهم به 100 فقره سرقت از زنان اعتراف کرد

  خانم بازیگر در دام زورگیر خشن

  مرد تبهکار که به بهانه پرسیدن آدرس، با یک برگه تهدیدآمیز از زنان و دختران زورگیری می‌کرد، به صد فقره زورگیری اعتراف کرد. متهم در یکی از سرقت‌ها از بازیگر سریال شمعدونی نیز سرقت کرده بود.

چندرسانه ای