• هند؛ بهترین انتخاب پاییزی برای سفری درخشان و به‌یادماندنی

  اگر این امکان را دارید که روزهای پاییزی خود را به‌شکلی دیگر خاطره کنید و به‌دور از تصویرهای همیشگی به یک نقطه‌ای از دنیا سفر کنید، این‌بار هند را انتخاب کنید و سفری متفاوت را در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

 • آغاز خدمات‌رسانی اولین سامانه هوشمند حمل‌ و نقل ایران در اهواز

  مردم اهواز میزبان اسنپ شدند

  سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ فعالیت خود را در جنوب ایران آغاز کرد. اهواز اولین شهر جنوبی کشور است که این سامانه سرویس‌دهی‌اش را در آن آغاز می‌کند. گفتنی است، این روزها توسعه فعالیت اسنپ در شهرهای ایران سرعت گرفته و این سامانه در کمتر از سه ماه گذشته فعالیت خود را در چهار شهر جدید آغاز کرده است.

 • آغاز خدمات‌رسانی اولین سامانه هوشمند حمل‌ و نقل ایران در اهواز

  مردم اهواز میزبان اسنپ می‌شوند

  سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ از شنبه (۱۳ آبان) فعالیت خود را در جنوب ایران آغاز می‌کند. اهواز اولین شهر جنوبی کشور است که این سامانه سرویس‌دهی‌اش را در آن آغاز می‌کند.

 • حرکت اصولی موسسه نور در مسیر تعیین شده نظام بانکی و پولی کشور

  با برخوردهای صورت گرفته با مووسات مالی غیرمجاز و رفتارهای مطابق قانون موسسات مجاز اعتماد به موسسات مالی مجاز افزایش یافته است و شرایط به گونه‌ای در حال حرکت است که اعتماد به این موسسات شکل رسمی خود را باز یافته است؛ اگرچه هنوز همه موسسات مالی هم، شبیه به هم نیستند.

 • فروشگاه شیائومی ایران کجاست؟

  فروشگاه شیائومی‌ ایران، یک فروشگاه اینترنتی است که با هدف عرضه‌ مستقیم محصولات با کیفیت خود، ابزارهای بادوام و مدرنی که زندگی را ساده‌تر می‌کنند را در دسترس همگان قرار دهد.

 • جام 24، نیازمندی‌های آنلاین روزنامه جام‌جم

  سامانه جامع نیازمندی های جام 24 نمادی از همراهی و رونق کسب و کار در سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال است که توانسته با نیروهای فنی و پشتیبان، برتری خود را نسبت به دیگر وب سایت‌های نیازمندی‌های آنلاین نشان دهد.

 • راهکارهای جلوگیری از علی‌الراس شدن

  برای این که اسناد حسابداری هر شرکتی با هر زمینه فعالیتی که دارد مورد پذیرش قرار گیرد و علی‌الراس نشود اقدامات بسیاری باید انجام دهد که این اقدامات علاوه بر این که باید بر اساس آخرین استاندارد حسابداری باشد حتما باید مطابق دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های سازمان امور مالیاتی صورت گیرد.

 • راه حل توسعه‌ سریع استارت‌اپ‌ها و افزایش اشتغال

  با «دفترشما» پنج دقیقه‌ای صاحب دفتر کار شوید

  مجموعه «دفتر شما» در قالب یک شرکت دانش‌بنیان که در زمینه تولید و توسعه نرم‌افزارهای جامع تحت وب بیش از ده سال سابقه فعالیت دارد، پس از دو سال تلاش مستمر، هم اکنون نخستین نرم‌افزار مرکز تماس آنلاین خود را ارائه داده است.

 • محاسبه قیمت خودرو دست دوم پیش از خرید! تنها با چند کلیک

  حتماً برای شما هم پیش‌آمده که موقع خرید یا فروش خودرو دچار سردرگمی در قیمت‌گذاری بر روی خودروی مدنظر خود شوید. وجود عوامل زیادی نظیر رنگ‌شدگی یا تعویض قطعات بدنه، متفاوت بودن مسافت پیموده شده توسط خودروها، میزان ماه بیمه مانده و مواردی ازاین‌دست بر روی قیمت خودرو اثرگذار بوده و می‌تواند تفاوت‌های زیادی را تا چند میلیون تومان در قیمت‌گذاری خودرو رقم بزند.