• بهترین تور کیش

  کیش منطقه تفریحی بسیار زیبا در ایران است که در تمامی فصول مسافر مخصوص به خود را دارد. این جزیره زیبا علاوه بر مکان های دیدنی خاص،تفریحات بی‌شماری نیز داراست. اکثر افرادی که قصد سفر به کیش را دارند به دنبال تور کیش ارزان برای سفر خود هستند. اما چگونه می‌توان سفر مناسبی به کیش داشت؟ چگونه می‌توان مناسب ترین تور را برای کیش یافت؟و اصلا معیار بهترین تور کیش چیست؟

  • بازار
 • کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران برگزار می‌کند

  نخستین دوره جایزه ملی کیفیت غذای ایران

  نخستین دوره جایزه ملی کیفیت غذا از سوی سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد به کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران، واگذار شد.

 • روزگار انتظار پروانه های ایران

  حتی تصورش دردناک است و رنج آور. این که تولدت در این دنیا همراه باشد با تاول و زخم هایی که نه تنها مهمان دو روزه پوست لطیفت نیسنتد، بلکه قرار است آن ها را تا اخر عمر با خود داشته باشی. شب و روزی که میزبان این مهمان های ناخوانده باشد و درد را برایت تکرار کند ساده نخواهد گذشت.

 • شکوفایی «گلها» در صنعت غذا

  خلاقیت به عنوان جوهره کارآفرینی و یکی از عوامل کلیدی و رمز پیشرفت و حتی بقای سازمان های نوین به حساب می آید. چنان که "پیتر دراکر" معتقد است خلاقیت و کارآفرینی به اندازه ای لازم و ملزوم یکدیگرند که می توان گفت کارآفرینی بدون خلاقیت و نوآوری حاصلی ندارد.

 • شرکت طراحی سایت آذرین وب

  با پیشرفت علم و گسترش فضای وب در دنیای امروز یکی از بهترین راه ها برای تولید یک بازار خوب و کسب وکار پیشرفته داشتن یک سایت حرفه ای میباشد که شما را در دنیای گسترده وب معرفی کند اگر قصد دارید حرفه و کسب و کاری را شروع کنید بهتر است قدم های خود را با هدف بردارید.

 • چگونه میتوانیم یک امضاء زیبا و غیر قابل جعل داشته باشیم؟

  با مبتکر طراحی امضاء در ایران آشنا شوید

  همه ما در دوران نوجوانی به داشتن امضاء علاقه مند می شویم و بارها برای دستیابی به بهترین امضاء تمرین می کنیم و در طول سال ها بارها با توجه به سن و سال و نوع کسب و کارمان امضای خود را تغییر می دهیم. اما یک امضاء خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ و داشتن یک امضاء خاص و منحصر به فرد چه اهمیتی دارد؟ همان طور که می دانید برای هر کاری دانش و مهارتی وجود دارد و امروز طراحی امضاء با ویژگی های استاندارد نیز نیاز به آموزش دیدن دارد. در همین راستا با آقای لطفعلی خانی، پدر امضاء ایران و مبتکر طراحی امضاء و شیوه نوینی از آموزش خط گفت وگویی داشتیم تا با این موضوع جذاب بیشتر آشنا شویم؛

 • پایگاه خبرخوان اِلیم، خبرخوانی متفاوت به روز رسانی شد

  مدیریت رسانه در شرایط بحران، مساله مهمی است که رسانه ها باید به آن توجه داشته باشند. اینکه رسانه های داخلی، در زمانی که یک واقعه مهم خبری رخ می دهد، چه رویکردی را باید اتخاذ کنند؟ سوالی است که همواره وجود دارد.