• چگونه می توانیم یک طراح خودرو شویم؟

  تا به حال به اینکه خودتان یک خودرو طراحی کنید فکر کرده اید؟ به طراحی یک خودرو زیبا با امکانات و کاربرد هایی که در ذهنتان است؟ شاید به ذهن شما و خیلی از افراد دیگر طراحی یک خودرو دلخواه خطور کرده باشد ولی قطعا کمتر کسی بوده که به دنبال به حقیقت پیوستن این آرزو رفته باشد. بنظرتان چه مهارت هایی نیاز هست تا بتوانیم یک طراح حرفه ای خودرو شویم؟

 • مدیر منطقه خاورمیانه رنو:

  قیمت کوئید در ایران ۳۱ میلیون تومان خواهد بود

  مدیر منطقه خاورمیانه رنو با بیان اینکه خودروی کوئید با سایپا در ایران تولید نخواهد شد، قیمت این خودرو را ۳۱ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: احتمالا این خودرو را با ایران خودرو تولید می کنیم.

 • خودرویی که از دیدن آن احساس غرور می کنید! +عکس

  در اواخر سال 2011 نامکو خودروی جدیدی را به‌عنوان نسل جدید مدل افسانه‌ای پونی معرفی نمود و اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی جهت تولید انبوه و عرضهٔ آن به بازار است. این محصول جدید نامکو برای ما ایرانیان چهرهٔ کاملاً آشنایی دارد چراکه طراحی آن متعلق به پراید خودمان است!

 • دنای جدید توربو به روایت تصویر!

  دنا ELX با موتور EF7 توربوشارژ ، گیربکس اتومات ، سانروف در نسخه‌های مختلف و متفاوت با قیمت حدود 50 میلیون تومان از بهمن یا اسفند ماه سال جاری پیش‌فروش و از اوایل سال آینده تحویل مشتری می‌شود.

 • آشنایی با اصطلاحات خودرویی به زبان ساده

  جدا از اصطلاحات فنی که به صورت کاملا تخصصی و قراردادی در بحث خودرو ثبت شده، برخی اصطلاحات در زبان عامیانه طور دیگری ادا می‌شوند. این اصطلاحات اصولا برای تفهیم بهتر موضوع و به صورت تجربی انتخاب شده اند که در ادامه به بررسی چندی از آنها خواهیم پرداخت.

 • بهترین‌ خودروهای جهان در سال 2017

  هر سال بهترین مدل‌ها از انواع خودروها را خودروسازان بنام تولید و وارد بازار می‌کنند. هر شرکت سازنده خودروهایی با مدل‌های متنوع دراختیار طرفداران خود قرار می‌دهد.

 • کیفیت خودروی آریو، یک ستاره کم شد

  جزئیات جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای داخلی

  بر اساس جدیدترین ارزیابی کیفی از خودروهای سواری تولید داخلی، تمام خودروهای با قیمت کمتر از ۲۵ میلیون تومان تنها توانستند یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کنند.

 • خداحافظی چینی‌ها با بازار خودروی ایران؟

  در شرایطی که خودروسازان چینی نشان داده‌اند در پسابرجام نیز قصد ماندن در ایران را دارند، با عقد قراردادهای جدید خارجی، خطوط تولید آنها در کشور در حال محدود شدن بوده و گویا وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز با این پروسه موافق است.