• جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

  این هفته قیمت دو خودروی سمند EF۷ و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار افزایش یافته و باقی خودروها در بازار تغییر خاصی را نسبت به هفته گذشته نداشته اند.

 • ۱۰ شاسی‌بلند کوچک برتر دنیا

  بسیاری از مردم دنیا اس‌یو‌وی ها را به خاطر موقعیت بالای صندلی و اشراف بر جاده، فضاهای جادارتر و امنیت بیشتر آن دوست دارند. اما رانندگی با این اتومبیل های بزرگ در ترافیک شلوغ شهری گاهی خسته کننده می‌شود و آنجاست که پای گروه جدیدی به بازار باز می‌شود که تقریبا خواص یک اس‌یو‌وی را داشته و با ابعاد کوچک تر خود برای مصارف روزمره مناسب تر است.

 • تصاویر جاسوسی از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم

  پروتوتایپی در حال آزمایش از نسل آیندهٔ رولزرویس فانتوم درحالی‌که لباس مبدل قبلی خود را کنار گذاشته دیده شده است. رولزرویس قبلاً به جهت پنهان کردن طراحی فانتوم جدید برای نمونه‌های در حال آزمایش آن از پانل‌های اضافی روی بدنه استفاده کرده بود اما در این نمونه، پانل‌های مذکور وجود نداشته و به همین دلیل ویژگی‌های بیشتری از ظاهر نهایی آن مشخص شده است.

 • خوش‌آمدگویی به نسل‌جدیدسری 5 ب‌ام‌و

  یکی از موفق‌ترین خودروهایی که از کارخانجات ب‌ام‌و خارج شد و حالا صحبت از نسل هفتم آن است، ب‌ام‌و سری پنج است. این خودرو یکی از نقاط عطف خودروساز سرشناس آلمانی محسوب می‌شود و به دلیل اقبال قابل توجهی که نسبت به آن شده حالا از نسل هفتم آن هم رونمایی شده است. مهندسان ب‌ام‌و از تازه‌ترین فناوری‌های مورد تأیید در صنعت خودروسازی در ساخت آن بهره گرفته‌اند.

 • 10 موتورسیکلت الکتریکی برتر جهان

  تا همین چند سال گذشته، موتورسیکلت‌های الکتریکی سوژه‌ای برای خنده و تفریح بودند. این وسایل نقلیه با این که از نظر پاکیزگی محیط‌زیست مفید بودند، اما کارایی نداشتند و هرگز مناسب حمل و نقل به نظر نمی‌رسیدند.

 • سوبارو ایمپرزا 2017؛ طراحی جدیدتر، قیمت بالاتر

  به دنبال وجود ضعف‌های متعدد در بازار خودروی ایالات متحده، شرکت سوبارو با طراحی دوباره سدان پنج‌در ایمپرزا که باعث بزرگ‌تر شدن ابعاد این خودرو و همچنین بالاتر رفتن ایمنی آن نسبت به مدل 2016 شده، قیمت آن را یکصد دلار گران‌تر در نظر گرفته است. این در حالی است که در نمونه جدید این خودرو از تجهیزات ارتباطی بیشتری نیز بهره گرفته شده است.

 • آخرین وضعیت مزایده خودروهای لوکس

  معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اینکه برگزاری مزایده خودروهای لوکس هنوز به این سازمان اعلام رسمی نشده است، گفت:حداکثر سن خودروهای وارداتی یکسال تعیین شده است.