• انتخاب رینگ‌های بزرگ‌تر برای خودرو عاقلانه است؟

  خب به سلامتی تصمیم خود برای خرید خودرویی جدید را گرفته و با توجه به علایق و جیب مبارک می‌خواهید مدلی مناسب انتخاب کنید. پس از این کار شاید بخواهید مدلی با رینگ‌های بزرگ‌تر را بخرید و یا اینکه از بازار یکدست رینگ انتخاب نمایید.

 • تازه‌واردهای نمایشگاه خودروی تبریز

  نمایشگاه خودرو تبریز درحالی به روزهای پایانی خود رسید که برخی شرکت‌های خودروساز داخلی و نمایندگی کمپانی‌های خارجی، اولین‌های خود را در این گردهمایی بزرگ به نمایش گذاشتند.

 • رازهای آقای تی!

  داستان به تولید رسیدن فورد T داستان بلندپروازی‌های هنری فورد است. مردی که نمی‌خواست تنها ماشین بسازد بلکه می‌خواست ماشین‌های زیادی بسازد. تا قبل از اینکه فورد T تولید شود، ماشین کالایی لوکس به حساب می‌آمد که تنها عده معدودی قدرت خرید آن را داشتند.

 • توصیه‌هایی برای رانندگان تازه‌کار

  با این که آمارها چیز دیگری می‌گویند، ولی بسیاری از رانندگان بر این باورند که سطح رانندگی آنها بالاتر از متوسط قرار دارد. در هر حال، نمی‌توان چندان به این موضوع اعتماد کرد و به همین دلیل است که «میشلن» تصمیم گرفته است که مجموعه‌ای از توصیه‌ها برای مهارت در رانندگی را جمع‌آوری کند. در اینجا، برخی از توصیه‌هایی که توسط دست‌اندرکاران مجله Car and Driver ارائه شده‌اند را مرور می‌کنیم.

 • فروش لیفان ایکس ۶۰ ممنوع شد

  گروه صنعتی کرمان موتور متولی فروش خودروهای لیفان و جک در اقدامی عجیب خود به نمایندگی های فروش خود دستور داد تا تحویل و فروش خودرو ایکس ۶۰ را متوقف کند .

 • هیات بلندپایه پژو به ایران می آید

  یک گروه بلند پایه از گروه پژو سیتروئن اواخر هفته جاری وارد ایران خواهند شد تا طی یک روز کاری فشرده، مراحل عملیاتی و اجرایی فعالیت شرکت ایکاپ را آغاز کنند.

 • نگاهی به مشکلات فنی و شکایت‌های هموطنان از کیفیت یک خودروی چینی

  سوغات بـی‌کیفیت و عامه‌پسند

  اگر در شرایط کنونی قصد خرید یک خودروی صفرکیلومتر دارید و مانند خیلی از هموطنان موجودی کافی برای این کار را هم ندارید و از طرفی عطای وام‌های پردردسر و پیدا کردن ضامن‌های مختلف برای بانک‌های دولتی را به لقایش می‌بخشید، بهترین گزینه فقط رفتن به سوی فروشندگانی است که با رویی گشاده تلاش می‌کنند خودروهای چینی را به خریداران عرضه کنند.

 • بازگشت به گذشته در طراحی نسل جدید خودروهای فرمول یک

  به‌رغم تمام تغییراتی که در صنعت خودروسازی ایجاد شده، یک نکته همواره دست‌نخورده باقی مانده و به نظر می‌رسد پای ثابت خودروها باشد: باله‌های بزرگ. این بخش برای توقف خودرو و همچنین چسباندن آن به سطح جاده برای جلوگیری از وقوع تصادفات به کار گرفته می‌شود، اما راه دیگری هم برای این منظور وجود دارد.