• سیستم ترمز AEB چیست؟

  ایمنی در دنیا یک بحث مهم و غیرقابل انکار است چرا که سالانه تعداد زیادی از انسان‌ها جان خود را به‌خاطر ضعف در بخش ایمنی از دست می‌دهند.

 • ایموشن، رقیب تازه تسلا

  هنری فیسکر در دنیای خودروسازی نامی آشناست. بسیاری اعتبار نام این طراح دانمارکی را همپای به اندازه برندهای معروف خودروسازی دنیا می‌دانند. او حالا از خودروی برقی جدیدی رونمایی کرده که مهم‌ترین ویژگی آن دامنه حرکتی قابل توجهش است.

 • نکات حرفه‌ای برای آنهایی که به تمیزی و نو نگهداشتن خودرو اهمیت می‌دهند

  ماشین مثل عروسک...!

  شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که موقع رانندگی سنگی از زیر لاستیک خودروی جلویی شما در برود و محکم به شیشه یا بدنه خودروی شما برخورد کند.

 • خودروی سال 2017 از نگاه موتورترند

  مجله معتبر خودرویی موتورترند از سال 1949 هرساله به‌جز سال‌های 1950، 1953 و 1954 اقدام به انتخاب خودروی سال کرده است. سپس از سال 1979 انتخاب پیک‌آپ سال نیز انجام گرفت و از سال 1999 انتخاب SUV سال هم شروع شد.

 • ترافیک ، پایتخت را فلج کرد

  به دنبال یخ زدگی برخی از معابر شهر تهران و اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد ترافیک سنگینی در خیابان ها و بزرگراه‌های شهر تهران حکم فرما شد.

 • جدیدترین اتومبیل سوبارو / تصاویر

  شرکت سوبارو در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس از خودروی جدیدش که Viziv-7 نام دارد، رونمایی کرد. یک اتومبیل با چهار چرخ متحرک که ظاهر زیبایی دارد. این خودرو در ابعاد ۵۲۰ در ۲۰۳ در ۱۸۳ سانتی‌متر ساخته شده و یکی از بزرگ‌ترین محصولات سوبارو به حساب می‌آید.

 • گزارش‌تصویری از نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس

  توکیو ، پاریس ، ژنو ، لاس وگاس ، دیترویت ،.... و اکنون لس‌آنجلس! گرچه در طول سال نمایشگاه‌های متعدد خودرویی در نقاط مختلف دنیا برگزار می شود ، اما نمایشگاه لس‌آنجلس 2016 بلحاظ اینکه امسال بر روی تکنولوژی‌های جدید خودرویی تمرکز کرده است ، آخرین رویداد مهم خودرویی قلمداد می‌شود.

 • 8 خودرویی که صنعت مدرن را تحت تأثیر قرار دادند

  خودروهای امروزی دارای برخی تکنولوژی‌های شگفت‌انگیزی هستند که برخی از آن‌ها تقریباً در همه‌ی مدل‌ها بکار می‌روند. خودروهای جدید با تکنولوژی‌های جدید غالباً “اولین” نیستند چراکه در حقیقت برخی از آن‌ها در قرن بیستم توسعه یافته‌اند اما در آن زمان تنها در حد نمونه‌های آزمایشگاهی باقی مانده‌اند.

 • پژو 301 فیس‌لیفت شد +عکس

  گویی چند سالی بود که پژو از ریل موفقیت خارج شده بود و پیاپی خودروهایی را تولید می‌کرد که نه از سبک سنتی پژو تبعیت می‌نمودند و نه آن‌چنان که باید و شاید از مایه‌های زیبایی و وجاهت یک محصول مدرن برخوردار بودند؛ اما از سال 2015 میلادی بدین سوی، گویا پژو از خواب زمستانی خود برخاسته و رستاخیز دگرباره‌ای را آغاز نموده است.

 • ۱۰ عادت بد که به خودروی شما آسیب می‌رساند!

  خرید یک خودرو را باید سرمایه‌گذاری بزرگی دانست که بسیاری از ما انتظار داریم در این سرمایه‌گذاری سود کرده و تا سالیان سال از خودروی خود به خوبی استفاده کنیم. اما بعضی از عادات رانندگی، به خودروها آسیب زده و شما را تبدیل به بدترین دشمن خودروها می‌کند.

 • ورود نخستین مازراتی لوانته به ایران

  اخیرا یک دستگاه Maserati Levante به کشورمان وارد شده که توجه بسیاری از خودرو دوستان را به خود جلب نموده است، همین امر بهانه‌­ای شد تا به معرفی این شاسی بلند لوکس ایتالیایی بپردازیم.