• جشن عروسي در باغ وحش

  عروس و دامادهایی که تمایل دارند مراسم عروسیشان در فضایی کاملا متفاوت برگزار شود می توانند از این پس مراسم خود را در باغ وحشی واقع در یکی از پارک های حفاظت شده سنگاپور و در میان حیوانات وحشی همچون شیر

 • ماراتن 3100 مايلي

  جام جم آنلاین: معلم مدرسه انگلیس فاصله 3100 مایلی بین کالیفرنیا تا نیویورک را دوید. باب براون این فاصله را در مدت 60 روز هر روز 50 مایل ، 80 کیلومتر دوید.

 • المپيک بادکنک هاي آبي

  بیش از 350 جوان و نوجوان آلمانی در مسابقه ای که خود آن را بزرگترین نزاع با بادکنک های آبی می نامند شرکت کرده ، طی این مسابقه در ظرف مدت کمتر از 3 دقیقه بیش از 7850 بادکنک پر از آب را در قالب 2 گروه شرکت کننده به طرف یکدیگر پرتاب کردند.

 • اولين دلقک ملي، پس از 350 سال

  آقای نایجل رادر در مسابقه ای که یکشنبه هفته گذشته در شهر استانت لایت انگلیس برای تعیین دلقک ملی انگلیس در بین 6 تن از دلقک های مطرح انگلیس برگزار گردید موفق شد پس از گذشت 350 سال از حضور آخرین تلخک ملی و درباری انگلیس که با مرگ شاه ریچارد اول از بین رفته بود، بار دیگر به عنوان دلقک یا به عبارت بهتر، تلخک ملی انگلیس نام خود را به طور رسمی به ثبت برساند.

 • رکورد ماندن در سونا

  بنا به گزارش خبرگزاری رویتر یک مرد فنلاندی و یک زن بلاروسی در مسابقه ای که در روز یکشنبه در یکی از سوناهای بسیار داغ و به منظور تعیین میزان تحمل شرکت کنندگان برگزار شده بود،هر یک به طور جداگانه در قسمت زنان و مردان برنده شدند و موفق شدند نام خود را در کتاب کارهای عجیب و غریب دنیا به ثبت برسانند.

 • خرج و مخارج سگ

  گزارش ها حاکی است مردی که چندی پیش زن خود را طلاق داده بود از سوی دادگاه مجبور شد ماهانه 200 دلار به عنوان تامین خرج و مخارج مربوط به تهیه غذا و دکتر سگ همسر سابقش به او بپردازد.

 • بيلبورد تبليغاتي و درخواست کليه

  خانواده تاد کرامپیتز که به دلیل نارسایی شدید کلیه برای زنده ماندن به پیوند سریع کلیه احتیاج دارد درصدد برآمده اند تا از طریق تبلیغ در اینترنت و با استفاده از بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی

 • دستگيري بازيگرجنايي

  یکی از بازیگران تایلند که در حال بازی در فیلمی جنایی - پلیسی بود از سوی پلیس شبانه بانکوک در یکی از بزرگراه ها دستگیر شد.
  این بازیگر که قرار بود در یکی از صحنه ها

 • احتمال ممنوعيت فروش يک بازي خشن کامپيوتري در استراليا

  جام جم آنلاین: در پی افزایش سطح اعتراض ها به توزیع و فروش یک بازی بسیار خشن در استرالیا با نام Manhunt (شکار انسان) که بازیکنان را تشویق می کند تا هرچه بیشتر آدم ها را به خاطر ورزش بکشند احتمال ممنوع شدن آن بالا رفت.

 • زنان در حسابداري بهتر از مردان هستند

  جام جم آنلاین: حسابداری شغلی است که زنها بهتر از پس آن بر می ایند.این چیزی است که شیلیایی ها مدتی است به آن پی برده اند و از همین رو کلیه کارمندان یک شرکت بزرگ حسابرسی و حسابداری را زنان تشکیل می دهند.

 • مسابقه بوکس اورانگوتان ها

  یکی از معروفترین باغ وحش های تایلند که خود را برای برگزاری سیزدهمین دوره مسابقه های سنتی بوکس اورانگوتان ها آماده می کند از سوی نیروهای پلیس وادار شد تا اطلاع ثانوی از برگزاری این مسابقه خودداری کند