• بازی آنلاین آسانسور

  توضیحات بازی آنلاین آسانسور: در این بازی فلش شما باید به کارمندی که از آسانسور می​ترسد کمک کنید تا از طریق پله ها به سمت دفتر کار خود برود.با کلیدهای جهت نمای کیبورد بازی کنید.

 • بازی آنلاین موتورسواری مهارتی

  توضیحات بازی آنلاین موتورسواری مهارتی: در این بازی سرعتی، مهارت خود را در موتورسواری امتحان کنید و از موانع سخت و دشوار عبور کنید تا به مراحل بالاتر راه پیدا کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کنید تا وارد این بازی موتور سواری شوید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نمای کیبورد حرکت و توسط کلید اسپیس پرش کنید.

 • بازی آنلاین موتورسواری بایک

  توضیحات بازی آنلاین موتورسواری بایک: در این بازی سرعتی باید موتورسوار بایک کمک کنید تا مراحل بازی رو یکی یکی پشت سر بگذاره.این موتورسوار قصد داره در هوا و در مسیرهایی که مشخص شده موتورسواری کنه و امتیازات رو بدست بیاره.بازی نیز دارای چندین مرحله جذاب میباشداین بازی موتورسواری رو حتمآ امتحان کنید نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کنید. دستورالعمل بازی: توسط کلیدهای مکان نمای کیبورد حرکت و با کلید «اسپیس» پرش کنید.

 • بازی آنلاین خلق تصاویر

  توضیحات بازی آنلاین خلق تصاویر: در این بازی فکری جالب با استفاده از نقاط قرمز رنگ و خطوط اشکال جالب خلق کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود سپس روی start کلیک کنید. با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین بن تن دونده

  توضیحات بازی آنلاین بن تن دونده: «بن تن دونده» یکی از بازی های زیبا و سرگرم کننده جدید بن تن هست. در این بازی شما در شخصیت «بن تن» هستید که باید مراحل متنوع و متفاوتی را پشت سر بگذارید و امتیاز کسب کنید. نحوه ورود به بازی: صبر کنید تا بازی لود شود و سپس روی play کلیک کرده و بعد روی Go کلیک کنید و از بازی لذت ببرید. دستورالعمل بازی: با کلید های جهت نما چپ و راست کیبورد حرکت ک