• بازی آنلاین فرمول یک 2012

  مسابقات بسیار جذاب فرمول یک ۲۰۱۲ که در آن با کسب مقام در مسابقات مختلف می توانید به ارتقاء اتومبیل خود بپردازید.با کلید های جهت نمای کیبورد و Space بازی کنید.

 • بازی آنلاین ناجی صلح

  شما در زمان آینده هستید و جنگ متوقف شده تا شما برای صلح بجنگید با کسب امتیاز خود را قویتر کنید.برای لود شدن بازی کمی صبر کنید. با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین شطرنج

  شما هم اگر علاقه مند به بازی شطرنج هستید می توانید خود را در سطح های مختلف بازی بیازمایید.با ماوس بازی کنید.

 • بازی آنلاین عبور از موانع با دوچرخه

  توضیحات بازی: در بازی عبور از موانع با دوچرخه به شما یک دوچرخه ساده داده می شود که با استفاده از آن باید موانع مختلف را پشت سر بگذارید. دستورالعمل: برای پرش از کلید Shift استفاده کنید. برای تغییر جهت کلید Space را فشار دهید. برای حرکت از کلیدهای جهت نمای کیبورد استفاده کنید.

 • بازی آنلاین لوله کشی

  اگه بازی های فکری دوست دارید این بار برای شما یک بازی جالب به اسم بازی لوله کشی، آماده کردیم.در این بازی شما باید با وصل کردن لوله ها به همدیگر، آب را به خارج بازی هدایت کنید. زمان شما خیلی کم هست پس تمام تلاشتان را بکنید تا آب را با وصل کردن لوله ها خارج کنید. بعد این که لوله ها را وصل کردید روی فلکه آب کلیک کنید. بازی با ماوس انجام می شود.

 • بازی آنلاین شوت سنگین

  توضیحات بازی: در بازی «شوت سنگین»، شما باید با شوت کردن توپ، زامبی ها را بزنید. در هر مرحله تعدادی زامبی هست و همچنین شما به تعداد محدودی توپ دارید که باید بتوانید با زامبی ها را بزنید و به مرحله بعدی بروید. هر مرحله که بالاتر می روید بازی سخت تر می شود و برای رد کردن هر مرحله نیاز به تمرکز و فکر بیشتری دارید. دستورالعمل: با استفاده از ماوس توپ را به سمت زامبی ها بزنید.

 • بازی آنلاین تیراندازی به قایق

  در این بازی شما محافظ یک قایق مسابقه ای هستید که نباید اجازه دهید تا دزدان دریایی به قایق نزدیک شوند و شما باید با تیر اندازی آنها را از بین ببرید،با کسب امتیاز اسلحه و افراد مختلفی را می توانید به خدمت بگیرید. پس از کلیک بر روی آیکون «play» در مرحله بعد بر روی کلمه «you» کلیک کنید تا استفاده از کلیدهای کیبورد برای بازی به شما نشان داده شود و به مرحله نهایی که همان بازی است وارد شود. با ماوس شلیک کنید. برای پرتاب نارنجک از کلید «z»، تور از کلید «x» و استفاده از مین دریایی از کلید «c» کیبورد استفاده کنید.

 • بازی آنلاین توپ های همرنگ

  در این بازی باید با شلیک توپ به سمت توپ های همرنگ خودش آنها را حذف کرده و مانع از این شوید که نوار توپ ها به انتهای خط برسد.بازی با ماوس انجام می شود.

 • بازی آنلاین شطرنج

  این بار تصمیم گرفتیم بازی شطرنج را برای شما کاربران عزیزم آماده کنیم.امیدواریم از این بازی هم لذت ببرید. بازی با ماوس انجام می شود.