• کپی کارت‌های بانکی در پوشش دستفروشی

  رئیس شعبه 112 کیفری دو کرج گفت: احکام محکومیت جاعلان کارت‌های بانکی که در استان‌های تهران، مازندران و البرز پس از دایر کردن بساط میوه فروشی اقدام به کپی کردن کارت بانکی خریداران و سپس انجام خرید با آن می‌کردند صادر شد.

 • دادستان مازندران خبر داد:

  افزایش تعداد بازداشت شدگان در پرونده شورای شهر بابل

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با اشاره به اینکه ابعاد پرونده شورای شهر بابل به اطلاع مردم خواهد رسید، گفت: تعداد افراد بازداشت شده در پرونده شورای شهر بابل افزایش یافت.

 • گزارش تکان‌دهنده خبرنگار جام‌جم از حال‌و‌ روز مادر «پرنیا» دختر ربوده شده کرجی

  فقط بگو دخترم کجاست؟

  همزمان با گذشت 21 روز از ناپدید شدن پرنیای دو و نیم ساله، تحقیقات پلیس برای یافتن او با بن بست رو به رو شده است. تنها مظنون پرونده نیز اظهارات ضد و نقیضی را درباره سرنوشت این کودک اعلام کرده است. تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز زیرنظر بازپرس جنایی کرج در حال تحقیق روی این پرونده هستند. مادر پرنیا می‌گوید: به ما آدرس‌های اشتباه می‌دهند و امیدوارمان می‌کنند اما وقتی به آنجا می‌رویم اثری از دخترم نیست.

 • مرگ مشکوک پسر 10 ساله در شیراز

  ‌به دنبال وقوع یک مورد مرگ مشکوک پسر 10 ساله ای در شیراز و انتساب علت مرگ به مسمومیت ناشی از مصرف فست فود، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: نمونه برداری از فرد فوت شده برای مشخص شدن علت مرگ انجام شده است.

 • پایان زندگی مخفیانه‌ عامل جنایت لواسان

  معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری عامل جنایت منطقه‌ لواسان پس از گذشت نزدیک به شش ماه زندگی مخفیانه در یکی از روستا‌های شهرستان تربت حیدریه خبر داد.