• هشدار آتش‌ نشانی درباره بالن‌ های آرزو!

  چند سالی است که بازار خرید بالن آرزوها داغ شده و برخی از شهروندان در جشن چهارشنبه سوری با این بالن‌، آرزوهای خود را به هوا می‌سپارند، بالن‌هایی که در سطح آسمان با نوری نسبتاً زیاد در حال پروازند، گرچه زیبا هستند اما در سال‌های گذشته حوادثی را رقم زدند، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ایمنی شهرداری تهران در زمینه خطرات این رفتار وارداتی هشدار داده است.

 • یک جامعه‎شناس در گفتگو با جام جم آنلاین مطرح کرد؛

  آتش چهارشنبه سوری از خانواده‎ها بلند می‎شود

  شب چهارشنبه سوری یکی از چالش برانگیزترین شب های ایرانی‌ها در طول یک سال است. در این شب که قرار است جشنی پیش از آغاز سال نو برگزار شود با انواع و اقسام ناهنجاری‎های اجتماعی و اتفاقات ناگوار روبرو هستیم.

 • روستای حسن‌آباد میاندورود زیر آب رفت

  معاون عمرانی استاندار مازندران از وضعیت بحرانی در روستای حسن‌آباد میاندورود خبر داد و گفت: این روستا به طور کامل زیر آب رفته و دستور تخلیه کامل روستا داده شده است.

 • آنچه که درباره خطرناک‎ترین شب سال باید بدانید؛

  پرسش و پاسخ با شب چهارشنبه سوری!

  شب چهارشنبه سوری دو طیف را پیش روی خود می‎بیند؛ یک دسته آنهایی که دل خوشی از سر و صداها و انفجارهایش ندارند و دسته دیگر نیز کسانی هستند که برای حضور در دل جشن‎ها و اتفاقات این شب لحظه شماری می‎کنند و برای ترکاندن ترقه‎ها و نارنجک‎های دستی خطرناک خود آرام و قرار ندارند.

 • جنگ شهری تمام عیار! (فیلم)

  فهرست خطرناکترین فستیوال های دنیا را که بررسی کنیم با عبور از مراسم گاوبازی مورد علاقه اسپانیایی ها و فستیوال های عجیب و غریب پرتاب گوجه پرتغال و هندوانه مردم اروپا می رسیم به چهارشنبه سوری خودمان که بیشتر از هر چیزی به یک جنگ شهری تمام عیار با تلفات جانی واقعی شبیه است.

 • کشف ۳۰ کامیون لباس قاچاق در آستانه سال نو

  فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۳۰ کامیون لباس قاچاق و دستگیری ۳ قاچاقچی در شب گذشته خبر داد. و گفت :ماموران پلیس موفق شدند سه نفر از متهمان مرتبط با پرونده را شناسایی و دستگیر کنند.

 • سقوط بهمن در جاده کندوان

  مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به اعلام وضعیت فوق‌العاده در چهاردانگه ساری گفت: سقوط بهمن در جاده کندوان سبب مسدودی این محور شده است.