• در مراسم بزرگداشت آيت‌الله توسلي در يزد عنوان شد:

  موضوع را جناحي‌ نکنيد همه بايد يک‌دل از جايگاه امام (ره) دفاع کنيم

  مراسم بزرگداشت مرحوم آیت‌الله توسلی، از سوی نماینده ولی‌فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد، در کنار تربت سومین شهید محراب، حضرت آیت‌الله شهید صدوقی، در مسجد حظیره برگزار شد.

 • دزفول شهري با تاريخي درخشان

  جای پای تمدنهای اصیل همواره در شهرهای پرقدمت مشاهده می شود و بخشی از تاریخ و فرهنگ کهن ایرانیان نیز در شهرستان پر سابقه دزفول بر جای مانده است.

 • مهارت خلبان جان مسافران را نجات داد

  مهارت خلبان، جان یکصد مسافر پروازی را که با 8 ساعت تأخیر، فرودگاه مشهد را به مقصد تهران ترک کرده و در راه دچار نقص فنی شده بود، نجات داد. به گزارش فارس، در حالی که طبق برنامه، قرار بود پرواز شماره 578 شرکت هواپیمایی آسمان، ساعت 17 و 30 دقیقه از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد پرواز کند، مسئولان این فرودگاه به مسافران این پرواز اعلام کردند که هواپیما دچار نقص فنی است و پرواز با تأخیر انجام می‌شود، اما آماده‌سازی آن، حدود 8 ساعت به طول انجامید.

 • استاندار خوزستان:

  اختصاص 150 ميليارد تومان اعتبار براي تکميل پروژه‌هاي گازرساني

  استاندار خوزستان گفت: در شرایطی که بحران به وجود می‌آید، استعدادها نمایان و ظرفیت‌ها و ضعف‌ها مشخص می‌شوند. به گزارش ایسنا، سید جعفر حجازی در همایش مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران در اهواز، توضیح داد:

 • مديرکل فرهنگ‌وارشاد اسلامي خراسان‌رضوي:

  14 شهرستان استان سينما ندارند

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نشست گردهمایی ادارات ستادی و شهرستانی استان با بیان این که از روسای ادارات ارشاد شهرستان‌ها انتظار می‌رود که ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی - هنری مساجد را راه‌اندازی کنند، اظهار داشت:

 • رئيس سازمان آموزش‌وپرورش کهگيلويه‌وبويراحمد:

  سرانه فضاي آموزشي استان کمتر از يک متر است

  رئیس سازمان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرانه فضای فیزیکی ، آموزشی در کل استان به ازای هر دانش آموز، کمتر از یک متر است اما در دولت نهم توجه ویژه‌ای به فضای آموزشی شده است از جمله این طرح‌ها تخریب و بازسازی مدارس فرسوده است.

 • مديرعامل شرکت گاز خوزستان:

  95 درصد مصرف گاز استان در بخش صنعت است

  مدیرعامل شرکت گاز خوزستان گفت: ‌13 شهر در برنامه بهره‌مند شدن از شبکه گاز هستند که با بهره‌برداری شبکه در آنها، ‌44 شهر استان تحت پوشش شبکه گاز قرار می‌گیرند. به گزارش ایسنا، ناصر افشین در همایش مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران در اهواز توضیح داد: شرکت‌ گاز استان طی این دو سال در تحت پوشش قرار دادن خانوارها از شبکه گاز از رشد بسیار بالایی برخوردار بوده است.

 • در واگذاري مسکن مهر به اقشار کم درآمد

  کردستان رتبه دوم کشور را کسب کرد

  مدیر کل اداره تعاون استان کردستان گفت: ستاد مسکن مهر کردستان در مرحله دوم اجرای این طرح و واگذاری مسکن مهر به اقشار کم درآمد رتبه دوم کشور را کسب کرده است.

 • رئيس اداره محيط زيست آبادان:

  آب اروند رود براي مصرف آلوده است

  رئیس اداره محیط زیست آبادان گفت: آب اروند به واسطه سرازیر شدن پسابهای صنایع صنعتی و آلوده بودن به مواد سمی غیرقابل مصرف است.

 • همايش بزرگداشت آيت‌الله معرفت در قم برگزار مي‌شود

  همایش بزرگداشت آیت‌الله محمدهادی معرفت قرآن‌پژوه برجسته 5 اسفند ماه در دانشگاه مفید قم برگزار می‌شود. به گزارش فارس، این همایش به پاس تلاش‌های بی‌دریغ و خدمات علمی آیت‌الله محمدهادی معرفت در عرصه قرآن‌پژوهی و با هدف تجلیل از مقام و منزلت این عالم بزرگوار در مرکز مطالعات قرآن دانشگاه مفید برگزار خواهد شد.