• آب سد ايلام کم شد

  مدیر عامل آب منطقه ای استان ایلام گفت: میزان آب پشت سد ایلام هم اکنون 27 میلیون متر مکعب است که این میزان آب در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، حدود 50 درصد کاهش یافته است.

 • استاندار چهارمحال‌وبختياري:

  پروازهاي فرودگاه شهرکرد به‌زودي برقرار خواهند شد

  مهندس رجبعلی صادقی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فرودگاه شهرکرد از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش 25 درصدی تعداد پروازها روبه‌رو بوده است.

 • مديرکل دفتر برنامه‌ريزي و بودجه استانداري آذربايجان‌غربي خبر داد:

  اختصاص 80 درصد اعتبارات عمراني به تکميل پروژه‌هاي نيمه‌تمام در سال‌جاري

  مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه استانداری آذربایجان غربی بیان کرد: بیش از80 درصد اعتبارات عمرانی استان به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سال جاری اختصاص می‌یابد.

 • مديرعامل تاکسيراني کرمانشاه:

  افزايش نرخ‌ها غيرقانوني اما طبيعي است!

  با آغاز سال جدید برخی از تاکسی‌ها با افزایش خودسرانه قیمت کرایه‌ها، موجب اعتراض شهروندان به این افزایش شدند همچنین عدم نظارت تاکسیرانی بر این وضعیت شدند.

 • مخلان امنيت در شهرستان ايرانشهر دستگير شدند

  فرمانده قرارگاه فتح و انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته سه نفر از مخلان امنیت در شهرستان ایرانشهر دستگیر ویک نفر نیز به هلاکت رسید. محمد غفاری در گفتگو با فارس در زاهدان گفت: هفته گذشته و در پایان تعطیلات نوروزی تعداد چهار نفر از سارقین مسلح که با تشکیل یک باند در منطقه ایرانشهر اقدام به شرارت می کردند و برخی از آنها سابقه چندین فقره قتل و سرقت مسلحانه نیز در پرونده خود داشتند، به هنگام سرقت در محور ایرانشهر – خاش با پرسنل نیروی انتظامی درگیر شدند.

 • معاون پارلماني وزير نفت:

  فاز 9 و 10 پارس جنوبي امسال به بهره برداري مي‌رسد

  معاون پارلمانی وزیر نفت از بهره برداری فازهای 9 و 10 میدان نفتی پارس جنوبی در آبان ماه سال جاری خبر داد. علی مروی در گفتگو با خبرنگار مهر در مشهد در حاشیه سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به این استان اظهار داشت: در خصوص این میدان نفتی پرونده های دیگری نیز وجود دارد که تا اسفند سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 • استاندار گيلان:

  محصول چاي بايد بالاتر از نرخ تضميني در بازار به فروش برسد

  روح الله قهرمانی چابک گفت: محصول چایکاران باید بالاتر از نرخ تضمینی در بازار به فروش برسد و این امر نیازمند تولید چای مرغوب و با کیفیت است. به گزارش خبرگزاری مهر، استاندار گیلان، با حضور در جمع چایکاران گیلان در لنگرود اظهار داشت: خرید کیفی چای در یک بستر زمانی سه ساله محقق می شود و باید همه مدیران، مسئولان و دست اندرکاران صنعت چای در این زمینه تلاش کنند.

 • طي يک سال گذشته

  زاد و ولد در قزوين 5/1 درصد کاهش يافته است

  مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: زادو ولد در سال 86 نسبت به سال 85 در استان قزوین یک و نیم درصد کاهش یافته است. رضا اسدی امروز در گفت‌وگو با فارس در قزوین افزود: طی سال 86، 18 هزار و 725 نفر و در سال 85، 19 هزار و 7 نفر در استان قزوین متولد شده‌اند که میزان ولادت در سال 86 نسبت به سال 85، یک و نیم درصد کاهش داشته است.