• شمارش آرا در شهرستانهاي استان گيلان آغاز شد

  قهرمانی رئیس ستاد انتخابات استان شامگاه جمعه در رشت اظهار داشت:اخذ رای در 11 حوزه انتخابیه استان گیلان به اتمام رسیده و شمارش آراء هم اکنون آغاز شده است فقط رای گیری در شهر رشت به دلیل ازدحام پرشور مردم تا ساعت 22 ادامه خواهد داشت.

 • مشکل گاز استان يزد رفع شد

  مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری یزد، از رفع مشکل گاز استان یزد خبر داد. مهدی تقوائی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعتراض چندین باره مسوولان استان به تعرفه گاز مصرفی در استان، اظهار داشت: از این پس یزد در منطقه سرد 3 قرار خواهد گرفت و تعرفه گاز آن بر اساس مناطق سردسیری 3 محاسبه خواهد شد.

 • دادستان ساري:

  بانک‌ها در اعطاي تسهيلات برابر ضوابط عمل نمي‌کنند

  استاندار مازندران گفت: برای دریافت مطالبات معوقه بانک‌ها، از سال آینده یک تیم تخصصی و عملیاتی در استان تشکیل خواهد شد. به گزارش ایسنا، ابوطالب شفقت، در اولین جلسه کمیسیون مطالبات معوقه بانک‌ها، گفت: بانک‌ها قلب تپنده اقتصاد هستند و شرکت‌هایی که دارای بدهی معوقه هستند باید با مراجعه به بانک‌ها ضمن بیان دلایل عمده پرداخت بدهی خود، توافقاتی را با بانک‌ها انجام دهند.

 • ملاير براي پذيرايي از ميهمانان نوروزي، هتل ندارد

  سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ملایر از نبود هتل برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان انتقاد کرد. علی خاکسار در گفت‌وگو با ایسنا گفت: 4 هتل در این شهرستان در حال احداث است که متاسفانه نیمه‌تمام مانده است.

 • پايگاه امداد هوايي در مازندران راه اندازي مي شود

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: پایگاه امداد هوایی جمعیت هلال احمر مازندران طی روزهای آینده کلنگ زنی می شود. به گزارش فارس از ساری، فردین خنجری امروز در جمع خبرنگاران گفت: 20 میلیارد ریال برای این پایگاه در نظر گرفته شده است که از اعتبارات استانی تامین خواهد شد.

 • معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزي خوزستان:

  تخم‌مرغ بدون هيچ محدوديتي عرضه مي‌شود

  معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: نیاز استان بر حسب مصرف سرانه 18 کیلوگرم، 77 هزار تن مرغ است؛ در حالی که تولید ما 46 هزار تن است که در نتیجه آن با کمبود 30 هزار تنی در عرضه مرغ مواجه هستیم.

 • معاون اموردام جهاد کشاورزي ايلام:

  ايلام ظرفيت توسعه دامداري را دارد

  معاون امور دام جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: این استان با توجه به استعدادهای جغرافیایی و اقلیمی منحصر به فردش ظرفیت توسعه دامداری را دارد.

 • فرمانده انتظامي استان گلستان اعلام کرد:

  کاهش 15 درصدي وقوع جرائم در گلستان

  فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: باهمکاری مردم وتلاش کارکنان انتظامی استان میزان وقوع جرائم در سال 86 بیش از 15 درصد کاهش داشته است.

 • صنعت چرم استان همدان ساکن و بي‌تحرک است

  رییس سازمان بازرگانی استان همدان اظهار کرد: اگر اقتصاد کشور با کشورهای قطب اقتصادی جهان، گره بخورد به طور یقین امنیت سیاسی و اقتصادی کشور نیز ارتقا می‌یابد و با تدابیری از قبیل کنترل و نظارت بر صادرات و واردات و افزایش تولیدات داخلی کشور و افزایش کیفیت تولیدات می‌توانیم به ابعاد وسیع‌تری از تولید و صادرات دست یابیم.