• در سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)

  مشهد مقدس يکپارچه عزا و ماتم است

  در سالروز شهادت رییس مذهب جعفری و ششمین امام شیعیان جهان حضرت امام جعفر صادق(ع) مشهد مقدس یکپارچه سیاه پوش و عزادار و غرق درماتم است.

 • 21کشته و مجروح بر جاي گذاشت

  تصادف خونين در محور طبس‌ـ‌مشهد

  بامداد امروز حادثه رانندگی در مسیر جاده طبس - مشهد 21 کشته و مجروح بر جای گذاشت.در این حادثه رانندگی که ساعت پنج و 30 دقیقه بامداد چهارشنبه در مسیر جاده طبس مشهد و در فاصله 15 کیلومتری طبس رخ داد، 8 نفر کشته و 13 نفر مجروح شدند.

 • براي نخستين بار در کشور آغاز شد؛

  برداشت چغندرقند به صورت مکانيزه

  برای اولین بار در کشور برداشت محصول چغندرقند به صورت کاملا مکانیزه با حضور معاون امور تولیدات گیاهی در میاندوآب آغاز شد.

 • رئيس مرکز پژوهشهاي علوم جوي و اقيانوسي دانشگاه شيراز هشدار داد:

  بحران گستردگي شوره زارها

  رئیس مرکز پژوهشهای علوم جوی و اقیانوسی دانشگاه شیراز بر ایجاد یک تیم تحقیقاتی برای دلایل و چگونگی جلوگیری از خشکسالی بیشتر در استان فارس تاکید کرد و نسبت به وقوع بحران ایجاد شوره زار با ادامه روند فعلی بی توجهی به خشکسالی هشدار داد.

 • با حضور دکتر احمدي نژاد

  آرامگاه حافظ در آغوش گل هاي بهاري آرميد

  همزمان با بیستمین روز پاییز ، یاد روز حافظ ، با حضور دکتر احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی و جمعی از اصحاب اندیشه و دوستداران خواجه شیراز شامگاه دوشنبه ، آرامگاه قدسی حضرت لسان الغیب حافظ شیرازی در شیراز، پایتخت فرهنگی ایران زمین با گل های بهاری، گلباران شد.

 • رودخانه ها در دل شهرها مي ميرند

  رودخانه هاي لرستان و تخليه فاضلاب

  در حالیکه در کشورهای مختلف دنیا از رودخانه های جاری در شهرها به عنوان استعداد و قالبیت صنعت توریسم استفاده می شود این رودخانه ها در شهرستانهای مختلف لرستان به جایگاه تخلیه فاضلاب تبدیل شده اند.

 • همزمان با سالروز خواجه شيراز

  درهاي حافظيه بر روي مردم بسته شد

  درهای آرامگاه حافظیه در یاد روز این شاعر نامی کشور به دلیل هماهنگی برای برگزاری برنامه سالروز خواجه اهل راز بر روی گردشگران ، بازدیدکنندگان و دوستداران حافظ بسته شد و شمار قابل توجهی از مردم با درهای بسته حافظیه روبرو شدند.

 • وزارت اطلاعات خبر داد:

  دستگيري باند سرقت از خودپرداز بانکها در استان فارس

  اعضای یک باند سرقت از خوداز بانک های دولتی و خصوصی که قصد داشتند نسبت به تخلیه حساب برخی از شعب بانکها اقدام نمایند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان فارس شناسایی، دستگیر و با هماهنگی مرجع قضایی روانه زندان شدند.