• تلفات قارچ به زنجان رسید

  با مسمومیت ۴ شهروند دیگر آمار نهایی شهروندان استان زنجان که قارچ سمی مصرف کرده اند به ۱۰۰ نفر است. قارچ 100 زنجانی را مسموم کرد

 • پایان گروگانگیری ۲ میلیارد تومانی در اصفهان +عکس

  فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: ۲ نفر که شب گذشته با گروگان گرفتن یکی از شهروندان از خانواده وی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال درخواست کرده بودند در عملیات ضربتی ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان دستگیر شدند.

 • پس از 22 سال از جنایت در روستا صورت گرفت

  دستگیری قاتل فراری در خانه همسر دوم

  مرد 54 ساله که در جریان دعوای میان روستائیان مردی را با گلوله کشته بود، بعد از 22 سال فرار، در خانه همسر دومش در تهران بازداشت شد.

 • زنان کارمند بندرعباس با لباس بومی در سرکار حاضر می‌شوند

  اداره‌های رنگی هرمزگان

  هرمزگانی‌هایی که همزمان با پاسداشت روز خلیج فارس، وارد اداره‌های هرمزگان شدند و آن‌قدر خوش‌شانس بودند که پیگیری کارشان را یکی از کارمندهای خانم آن اداره انجام دهد، خستگی و بی‌حوصلگی ناشی از کاغذبازی‌های اداری را با دیدن لباس‌های سنتی و رنگارنگ آن خانم کارمند از یاد بردند و اگر سن‌شان قد می‌داد، زمانی را به یاد آوردند که هرمزگانی‌ها با همان لباس‌های زیبای سنتی و تاریخی‌شان از خانه خارج می‌شدند، لباس‌هایی که نمادی از فرهنگ و سنت‌های دیرین این منطقه از ایران هستند و سال‌هاست جای خود را به لباس‌های تکراری داده‌اند که نه تنها اثری از فرهنگ و سنت‌های ایرانی در آن دیده نمی‌شود، بلکه تقلیدی از طراحی‌های دیگران است.

 • رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

  9 جاده تا اطلاع ثانوی مسدود است

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسدود شدن 9 جاده کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد.

 • فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز در کشور

  مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بعد از ظهر امروز(۳۱ اردیبهشت) با ورود یک سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های البرز غربی و مرکزی و به صورت پراکنده در غرب‌، مرکز و سواحل غربی دریای خزر رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

 • کهگیلویه و بویراحمد در صدر اهداکنندگان عضو قرار دارد

  عشایر رکورددار اهدای عضو

  کهگیلویه و بویراحمد، فارس و تهران در آمارگیری سال 95 در صدر استان‌های اهداکننده عضو به بیماران پیوندی نشستند.