• وجود 3 گسل‌ فعال در دریای خزر

  در دریای خزر تعدادی گسل وجود دارد که به گفته محققان ۳ گسل فعال این حوزه در خاک ایران کشیده شده است و توان لرزه زایی و احتمال سونامی در آن وجود دارد.

 • علت مرگ آرزو "نزاع" اعلام شد!

  ‌بررسی و کالبد شکافی پلنگ معروف سجیدان که چند روز قبل لاشه آن کشف شده بود، نشان‌دهنده درگیری پلنگ تلف شده با یک پلنگ دیگر بوده است.

 • گفت‌و‌گوبا فریبا معصومی دختر معلول کارآفرین

  اراده «فریبا»

  تا همین دیروز «نیک وی آ چیچ» ته ذهنم بود؛ معلول استرالیایی که بدون دست و پا به دنیا آمد و چند سالی است به عنوان سخنران انگیزشی به سراسر دنیا سفر می‌کند و در جمع دانشجویان، کارآفرینان، مدیران و... صحبت می‌کند، او از امید می‌گوید و این که نباید هرگز تسلیم شد حتی اگر دست و پا نداشت و پدر و مادرت کاملا از تو ناامید باشند! سخنرانی‌ها و ویدئوهای چیچ در سراسر دنیا مخاطبان زیادی دارد که یکی از آنها خودم هستم. اما راستش را بخواهید از دیروز که با فریبا معصومی صحبت کردم، «چیچ» در ذهنم به حاشیه رفت!

 • جزئیات 310 دقیقه محاکمه ناپدری آزارگر در دادگاه کیفری رشت

  انکار قتل اهورا +عکس

  ناپدری اهورا که متهم است کودک دو سال و هشت ماهه را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده، در جلسه دادگاه منکر اتهامات خود شد و ادعای بی‌گناهی کرد. این در حالی است که پدر و مادر اهورا درخواست قصاص کرده‌اند و نماینده دادستان نیز خواستار اعدام متهم در ملأعام شده است. قرار است حکم دادگاه ظرف یک هفته آینده صادر شود.