• تداوم گرما و تغییر ساعت کار اداری در مازندران

  ساعات کار ادارات مازندران برای چهارمین هفته پیاپی، در پی پیش بینی افزایش دما، بنابراطلاعیه استانداری این استان به تمامی دستگاه های اجرایی، ستادی، نهادها، بانکها و بیمه ها و فرمانداران شهرستان های 22 گانه استان، در هفته آینده تغییر کرد.

 • لزوم تسریع در ارائه لایحه حمایت از حیوانات به مجلس

  نجات سگ از دست راننده کامیون در جاده چالوس +عکس

  رفتار خشونت‌آمیز با حیوانات که هر از گاه با انتشار تصاویر یا خبری ناگوار مورد انتقاداتی گسترده قرار گرفته و حتی به برگزاری تجمعاتی منجر شده، همچنان ادامه دارد بی‌آنکه در عمل اقدامی موثر برای برخوردی بازدارنده با مرتکبان آن صورت گرفته باشد.

 • هراز به مدت 3 روز بسته شد

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران گفت: جاده هراز از ساعت ۱۲ ظهر شنبه به مدت ۳ روز به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی، به روی خودروهای عمومی بسته است.

 • جنگل بی درخت

  عکاس: نازنین کاظمی نوا

  جنگل ایزد شهر واقع در استان مازندران از نظر مساحت در حدود 3600 هکتار برآورد شده است. این بخش از جنگل های هیرکانی زیبا و منحصربه فرد پذیرای گونه‌های گیاهی مختلفی مانند توسکا، افرا، سپیدار ،ممرز و انجیلی است که البته پوشش غالب در این نوع جنگل هاست. بخشهایی از این زیستگاه از سال 94 به منظور جلوگیری از قاچاق چوب توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بر روی گردشگران بسته و به یکی از نهادهای وابسته به آستان قدس رضوی واگذار شد. پس از طوفان و برف سنگین سال گذشته مسوولان به بهانه آسیب دیدن تعدادی از درختان، آنها را قطع و پاکسازی را شروع کردند. متاسفانه در این میان حتی درختان 400 ساله نیز در امان نماندند. در نهایت این پاکسازی به واسطه اعتراض گسترده مردم بومی متوقف شد.

 • اینستاگردی

  این صفحه اینستاگرام متعلق به پروفسور سمیعی است؟! +عکس

  صفحه اینستاگرام منتسب به پرفسور مجید سمیعی جراح برجسته ایرانی در جهت کمک به درسا نامور کودک بابلسری که این روزها خبر داغ رسانه ها شده است، پستی منتشر کرد و از مردم خواست که اطلاع رسانی کنند.

 • سلفی باز قربانی گرفت +عکس

  جوان ۳۳ ساله ای در شهرستان رامسر هنگام عکس گرفتن روی اسکله به علت بی احتیاطی به داخل دریا سقوط کرد و غرق شد.