• با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) صورت گرفت

  کشف 2.5 تن مواد مخدر در شرق کشور

  سربازان گمنام امام زمان (عج) با اقدامات گسترده اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی موفق شدند یک شبکه قاچاق را که قصد انتقال محموله دوهزار و 500 کیلویی تریاک در نزدیک مرز ایران و پاکستان داشتند، شناسایی و منهدم کنند.

 • «ماشالله دراز» دستگیر شد

  فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر از دستگیری فردی شرور و زورگیر و با سابقه های متعدد کیفری دراین شهرستان خبر داد.

 • تالاب هامون خشک شد + عکس

  مدیر طرح حفاظت از تالاب های ایران سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در عکس‌های ماهواره‌ای حجم اندک آب در اطراف کوه خواجه نشان می‌دهد که تالاب هامون بی آب است و از لحاظ فیزیکی اوضاع خوبی ندارد.

 • گزارش میدانی از موکبی خانوادگی با شور و شعور حسینی

  بفرمایید فلافل صلواتی+عکس

  از بچگی در گوشمان اسم تو را زمزمه کردند. وقتی پرچم عزای تو برافراشته می شد دیگر در خانه کسی نمی ماند. هر کس به مسجد و تکیه محله خود می رفت و برای غربت و بی کسی تو می گریست. شاید همان شب ها بود که مادرها برایمان به جای لالایی شبانه، روضه علی اصغر و رباب را زمزمه می کردند و همان ها شد مسبب یک عمر خوشی و یک دنیا معرفت از تو که اکنون دست به دست هم داده که بتواند کسانی را که دلشان پیش تو جا مانده را دلخوش به کاری کند. کاری که نه وظیفه است و نه تکلیف بلکه فقط از روی عرض ارادت و بیعت با آرمان هایت است ای شهید سرجدا.

 • قتل ۵ نفر در روستای دهنو

  فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند گفت: شب گذشته ۵ نفر از اهالی روستای دهنو از توابع شهرستان هیرمند به ضرب گلوله به قتل رسیدند.