• هشدار هفته

  رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی به دارندگان حساب در شبکه‌های اجتماعی با سیمکارت‌های بدون استفاده و هویت هشدار داد تا نسبت به تغییر اطلاعات حساب کاربری خود اقدام نمایند تا این اطلاعات با واگذاری سیمکارت‌های بدون استفاده در اختیار دیگران قرار نگیرد.

 • خونسردی بیش از حد زن شوهرکش

  در حال رسیدگی به پرونده‌ها بودم که مامور یکی از کلانتری‌های مشهد پرونده ناپدید شدن مرد جوانی را آورد. روز قبل همسر این مرد ناپدید شدن شوهرش به نام عباس را گزارش کرده بود.

 • نجات 7 گردشگر در غار مغان

  رئیس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: عملیات نجات 7 گردشگر که در غار مغان به علت برودت هوا و ریزش برف، گرفتار شده بودند با موفقیت انجام شد.

 • کلاهبرداری مرد شیاد از زوار عتبات عالیات

  فرمانده انتظامی استان خراسان‌ رضوی گفت: با تلاش شبانه روزی کارشناسان پلیس فتا استان خراسان رضوی کلاهبردار حرفه‌ای که از شهروندان در سراسر کشور به بهانه اعزام به سفر مقدس عتبات عالیات مبالغ هنگفتی را کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. وی افزود:با توجه به شگرد کلاهبردار حرفه‌ای که قشر روحانی و امامان جماعت و برخی مداحان معروف در سراسر کشور را هدف قرار داده و به واسطه اطمینانی که شهروندان به قشر روحانی داشتند با هویت پنهانی که برای خود ایجاد نموده بود توانسته مبالغی چشمگیر را کلاهبرداری نماید.

 • براساس رای فیفا

  ۶ امتیاز از پدیده کسر شد

  کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: براساس رای فیفا ۶ امتیاز از پدیده خراسان کسر شد.‏