• انتقادات تند از سازمان اتوبوسرانی شهرداری

  حال بد اتوبوس‌های تهران

  رییس سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران در حالی مهمان جلسه شورای شهر بود که انتقادات تندی به عملکرد این نهاد و شرایط خدمت رسانی اتوبوس شهری در پایتخت مطرح شد.

 • نیروگاه 2000 مگاواتی شهید رجایی

  عکاس: بهمن صادقی

  نیروگاه شهید رجایی در زمینی به وسعت 343 هکتار در کیلومتر 25 بزرگراه قزوین - تهران واقع شده است و شامل نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی می باشد. عملیات اجرایی ساخت نیروگاه بخار شهید رجایی در سال 1362 آغاز شد. قدرت اسمی واحدهای سیزده گانه این نیروگاه 2042 مگاوات است. این نیروگاه در شمار پیشگامان ایجاد و بهره برداری از نسل نیروگاه های سیکل ترکیبی در ایران است . در این نیروگاه ملاحظات زیست محیطی، افزایش بازده و استفاده بهینه از سوخت در نظر گرفته شده است .

 • قیمت نهایی فاز ۹ پردیس اعلام شد +جدول

  سرانجام پس از حدود ۵ سال قیمت نهایی ۵۳ پروژه مسکن مهر فاز ۹ قدیم شهر پردیس برای افتتاح اعلام شد، بر این اساس متقاضیان باید برای واحدهای خود آورده‌ای بین ۲۴۵هزار تومان تا ۴۵میلیون تومان پرداخت کنند.

 • ارتباط تلفنی پنج مرکز از فردا مختل می شود

  شرکت مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: ارتباط تلفنی مراکز مخابراتی شهید توکلی، دکتر حسابی( مارلیک)، شهید زارعی، شهید عاطف برای انجام عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه از روز سه شنبه ( 13 تیر ) مختل می شود.

 • هوای تهران در روز عید فطر سالم است

  نتایج بررسی کیفیت هوای تهران نشان می‌دهد کیفیت هوای پایتخت در روز عید فطر سالم خواهد بود. بدین ترتیب شمار روزهای متوالی سالم در هوای تهران که از ابتدای تیر تاکنون در شرایط استاندارد بوده، به عدد 4 خواهد رسید.

 • سارقان مسافربرنما دستگیر شدند +عکس

  فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری چهار سارق زورگیر با ۱۹ فقره زورگیری خبرداد و گفت: در صورت شناسایی سارقان برای تشکیل پرونده به پلیس آگاهی اسلامشهر مراجعه کنند.